Benzin ve motorine indirim mi geliyor: Brent petrol düştü, akaryakıta indirim gözüktü. 21 Haziran Güncel Akaryakıt Fiyatları. Petrol Ofisi, Opet, Shell ve Class petrolde benzin ve motorin ne kadar. En ucuz akaryakıt hangi istasyonu hangisi?

Motorin fiyatları 30 liraya, benzin fiyatları da 28 liraya dayanmış durumda. Akaryakıt fiyatlarına gelen peş peşe rekor zamlar sonrasında vatandaş da, sürücüler de isyan etti. Hatta sosyal medya üzerinden yapılan bir kampanyada #KontakKapatTürkiye etiketi oluşturuldu. Brent petrol fiyatının 123 dolardan 114 dolara gerilemesiyle birlikte akaryakıt fiyatlarında indirim olacak beklentisi oluşturdu. Peki akaryakıt fiyatları ne kadar? İndirim gelecek mi? En ucuz benzin ve motorin hangi firmada?

Google Haberlere Abone ol
Benzin ve motorine indirim mi geliyor: Brent petrol düştü, akaryakıta indirim gözüktü. 21 Haziran Güncel Akaryakıt Fiyatları. Petrol Ofisi, Opet, Shell ve Class petrolde benzin ve motorin ne kadar. En ucuz akaryakıt hangi istasyonu hangisi? - Resim: 1

Akaryakıt fiyatlarında geçen yıldan bu yana yapılan artış neredeyse yüzde 300 oldu. Geçen yıl bu dönemler satılan benzin ve motorin fiyatı 8 liraya yakınken, şimdi 27 ile 30 lira arasında. Peş peşe gelen rekor zamlar sonrasında petrolün fiyatının düşmesiyle birlikte akaryakıta yeni bir indirimin geleceği yönünde beklenti oluştu. Öte yandan gelen zamlara isyan edenler ise sosyal medya üzerinden #KontakKapatTürkiye etiketini gündeme aldı.

Akaryakıt fiyatları ne kadar?