Benzin ve motorinde pazartesiye dikkat. Petrol çakıldı, akaryakıt ürünlerine indirim geliyor. Motorine büyük indirim için tarih verdiler, benzine de hafta içi indirim geliyor. Motorine ne kadar indirim gelecek?

Petrol fiyatlarının gerilemesi beraberinde akaryakıt fiyatlarında indirim olacak mı sorusunu getirdi. Sektör kaynakları bu konuda müjdeyi verdi ve bununla ilgili de hem oran hem de tarih açıkladılar. Benzin ve motorine indirim geliyor.

Google Haberlere Abone ol
Benzin ve motorinde pazartesiye dikkat. Petrol çakıldı, akaryakıt ürünlerine indirim geliyor. Motorine büyük indirim için tarih verdiler, benzine de hafta içi indirim geliyor. Motorine ne kadar indirim gelecek? - Resim: 1

KRT'den Olcay Dİlek'in haberine göre; Uluslararası piyasalarda Brent petrolün varil fiyatının 100 doların altına inmesi, motorinde indirimi gündeme getirdi. Ancak bu indirimin olup olmayacağı bilinmiyor, çünkü petrolün varil fiyatı yeniden 100 doların üzerine çıkarak 103 dolara yaklaştı. Fakat sektör temsilcileri akaryakıtta bekledikleri indirim fiyatını açıkladı.