Beden eğitim öğretmeni öğrencisiyle evlenmek için cinsiyet değiştirdi. Kadın olarak dünyaya geldi, kız öğrencisine aşık olunca erkek olmak için ameliyat oldu

Hindistan’ın kuzeyinde yer alan Rajasthan şehrinde yaşayan Aarav Kuntal isimli beden eğitimi öğretmeni aslında kadın olarak dünya gelmişti ve ailesi tarafından Meera ismi verilmişti. Ancak okulda kız öğrencisine aşık olunca çok ilginç bir karar aldı ve ameliyat masasına yattı.

Google Haberlere Abone ol
Beden eğitim öğretmeni öğrencisiyle evlenmek için cinsiyet değiştirdi. Kadın olarak dünyaya geldi, kız öğrencisine aşık olunca erkek olmak için ameliyat oldu - Resim: 1

Hindistan’ın Rajasthan şehri alışılmadık bir aşk hikayesine ev sahipli yaptı. Deeg bölgesinde yaşayan bir beden eğitimi öğretmeni Aarav Kuntal öğrencisine aşık oldu ve evlenmek için cinsiyet değiştirme ameliyatı geçirdi.

Hindistan’ın kuzeyinde yer alan Rajasthan şehrinde yaşayan Aarav Kuntal isimli beden eğitimi öğretmeni aslında kadın olarak dünya gelmişti ve ailesi tarafından Meera ismi verilmişti.

Görev yaptığı ortaokulda Kalpana isimli kız öğrencisine aşık olan öğretmen cinsiyet değiştirmeye karar verdi ve Meera adını da Aarav olarak yeniledi.

Cinsiyet değiştirme sürecinin tamamlanmasından sonra ikili ailelerinin de rızasını alarak dünya evine girdi.