Başvuran herkese faizsiz 10 bin TL verecekler. İş Bankası'ndan büyük kampanya. İşCep'ten İş Bankalı olanlara 10.000 TL’ye varan Faizsiz Taksitli Nakit​ Avans Ayrıcalığı

İş Bankası'ndan vatandaşları sevindirecek bir haber geldi. Yıl sonuna kadar sürecek olan yeni kampanya ile birlikte 10 bin lira verecek olan İş Bankası faizsiz nakit avans imkanı sunuyor.

Google Haberlere Abone ol
Başvuran herkese faizsiz 10 bin TL verecekler. İş Bankası'ndan büyük kampanya. İşCep'ten İş Bankalı olanlara 10.000 TL’ye varan Faizsiz Taksitli Nakit​ Avans Ayrıcalığı - Resim: 1

Türkiye'nin ilk yerli bankası olan İş Bankası, müşterilerine özel kampanyalar ile devamlı kendini gündemde tutuyor. Ekonominin dalgalı seyrettiği günümüzde ne kadar imkan, avantaj sağlanırsa vatandaş da bi o kadar rahatlıyor ve kendisini ekonomik iyi hissediyor. Bankalarda bu noktaya derman olmak için kampanyalar ve avantajlar yapıyorlar. İş bankası da müşterisi olanlara 10.000 TL'ye varan faizsiz taksitli nakit avans imkanı sunuyor.

Kampanya detayları:

Kampanyadan 31.01.2023 tarihine kadar İşCep “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı başvuruları onaylanmış müşteriler yararlanabilecektir.

Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 kere faydalanabilecektir. Faizsiz TNA 5 ay vade ile sınırlıdır. 5 aydan farklı vadelerde ve 10.000 TL üzeri tutarlarda geçerli faiz oranları uygulanacaktır.