Balotelli'nin dolabından çıkanlar şoke etti. Manchester City'den ayrıldıktan sonra Balotelli'nin dolabını açan takım arkadaşı gördüklerine inanamadı

Bir dönem Manchester City formasını giyen dünyaca ünlü oyuncu Mario Balotelli, Premier Lig ekibinde 3 yıl geçirmişti. Hem sahada hem de saha dışında yaşadıklarıyla İngiltere'de olay olan Balotelli takımdan ayrıldıktan sonra takım arkadaşı Les Chapman, İtalyan yıldızın dolabını açtığında gördüğü manzaranın onu şoke ettiğini açıkladı. Chapman ayrıca yakın arkadaşı Balotelli'nin her antrenmandan önce yaptığı şeyi de itiraf etti.

Google Haberlere Abone ol
Balotelli'nin dolabından çıkanlar şoke etti. Manchester City'den ayrıldıktan sonra Balotelli'nin dolabını açan takım arkadaşı gördüklerine inanamadı - Resim: 1

2010 yılında Inter Milan'dan 23 milyon sterlin karşılığında Premier Lig ekiplerinden Manchester City'ye transfer olan İtalya'nın yaramaz çocuğu Mario Balotelli, İngiliz ekibinde 3 yıl top koşturdu.

Hem saha içinde hem de saha dışında karıştığı olaylarla İngiltere'de sıkça adını duyuran Balotelli 3 yıl boşunca başarılı işlere imza attı. Daily Star gazetesinde yer alan habere göre İtalyan yıldızın 3 yıl sonra gerçekleşen transferi sonrası takım arkadaşı Les Chapman'ın Balotelli'nin dolabını açtığında şoke olduğunu yazdı.

City'de geçirdiği 3 sezon boyunca banyoda havai fişek gösterisi de dahil olmak üzere birçok olaya imza atan Balotelli'nin İngiltere'deki yaşamı nedeniyle takımın "kült kahramanı" haline gelmişti.