Baba Vanga'nın 2022 kehanetleri de tuttu. 1996 yılında ölen Balkanların Nostradamus'u Baba Vanga'nın 2022 kehanetlerinde ne var 2023 için neler öngördü Nükleer savaş çıkacak mı

Bulgaristan'ın ünlü kahini Baba Vanga'nın 2022 yılı için öngördüğü kehanetlerden biri daha gerçek öldü. 1996 yılında hayatını kaybeden ancak ileriye dönük kehanetleri bir bir çıkan Baba Vanga'nın 2022 ve 2023 yılına dair öngörülerde bulunmuştu. Rusya Devlet Başkanı Putin'in Avrupa'yı tehdit etmesi sonrası Baba Vanga'nın bir kehaneti daha mı gerçek olacak sorusu gündeme geldi. İşte Baba Vanga'nın o kehaneti.

Google Haberlere Abone ol
Baba Vanga'nın 2022 kehanetleri de tuttu. 1996 yılında ölen Balkanların Nostradamus'u Baba Vanga'nın 2022 kehanetlerinde ne var 2023 için neler öngördü Nükleer savaş çıkacak mı - Resim: 1

Balkanların Nostradamus'u olarak bilinen Bulgaristan'ın ünlü kahini Baba Vanga geçmişte ABD'nin başkanlarından Barack Obama’nın seçileceğini, Prenses Diana’nın yaşamını yitireceğini ve 11 Eylül saldırılarını bilmişti. 1996 yılında hayatını kaybeden Baba Vanga'nin 2022 kehanetleri ise bir bir çıkmaya devam edriyor.

Baba Vanga 2022 yılı kehanetlerinde Dünya’nın bazı bölgelerinde sel felaketi yaşanacağını açıklamıştı. Baba Vanga’nın tahmini bu yılın ortasında gerçek oldu ve Avustralya ile birlikte Asya’nın bazı bölgelerinde sel felaketleri meydana geldi. Baba Vanga’nın gerçek olan bir diğer öngörüsü ise kuraklıktı… Bu da yaz aylarının gelmesiyle birlikte bu kehaneti de gerçek oldu. 5079 yılına kadar öngörüde bulunduğu ve binlerce kehaneti olduğu öne sürülen Baba Vanga’nın kehaneti sonrasında İngiltere’nin güneybatısı, ortası ve doğusunda kuraklık haberleri gelmeye başladı. İtalya’da da sıcak havaların gelmesiyle birlikte bazı bölgelerde kuraklık krizi ortaya çıkmış ve vatandaşlara “su kullanma kotası” getirilmişti.


Kaynak: Medyatava