Askıda Ekmek'ten sonra Askıda Otobüs Bileti. Üniversite öğrencilerine 480 TL'lik yol yardımı geldi. Batman Üniversitesi'nden örnek olabilecek uygulama

Üniversiteden öğrencileri sevindirecek kampanya: Ulaşım desteği veriliyor. Batman Üniversitesi Koruma ve Geliştirme Vakfı tarafından başlatılan bir uygulama öğrencileri sevindirecek. İhtiyaç sahibi öğrencilere Batman Belediyesi otobüslerinde geçerli aylık 100 biniş hakkı içeren "Askıda Otobüs Bileti' uygulaması başlatıldı.

Google Haberlere Abone ol
Askıda Ekmek'ten sonra Askıda Otobüs Bileti. Üniversite öğrencilerine 480 TL'lik yol yardımı geldi. Batman Üniversitesi'nden örnek olabilecek uygulama - Resim: 1

Üniversitesin web sayfasından yapılan duyuruda şöyle denildi: Batman Üniversitesi Koruma ve Geliştirem Vakfı tarafından Batı Raman Yerleşkesi'nde öğrenim gören ihtiyaç sahibi öğrencilerimize 1 Kasım 2022-2 Ocak 2023 ile 6 Şubat-4 Haziran 2023 tarihlerini kapsayan süreçte Batman Belediyesi otobüslerinde geçerli aylık 100 biniş hakkı içeren 'Askıda Otobüs Bileti' desteği verilecektir.

Öğrencilerimize destek vermek isteyen hayırseverlerimiz, öğrenci başına 480 lira olan yardımı Batman Üniversitesi Koruma ve Geliştirme Vakfı hesabına gönderebilir.

Batman Üniversite'sinin internet sitesinden IBAN paylaşılarak başlayan kampanyaya hayırseverler destek verdi.