Aşk Adası'nda sular durulmuyor. Yayın kesildi cinsel ilişkiye girdiler! Love Island sosyal medyayı salladı. İşte o görüntüler

Love Island'da (Aşk Adası) yine olan oldu. Sosyal medya kullanıcıları programın henüz 2. haftasında çiftin yakınlaşması sosyal medyanın gündemine oturdu. Kendileri için hazırlanan romantik odada dans eden çift daha sonrasında yatağa uzandı. O bölümlerde yayın kesilirken yarışmacıların ertesi günkü itiraflarında cinsel ilişkiye girdikleri öğrenildi.

Google Haberlere Abone ol
Aşk Adası'nda sular durulmuyor. Yayın kesildi cinsel ilişkiye girdiler! Love Island sosyal medyayı salladı. İşte o görüntüler - Resim: 1

İngiltere’nin en çok izlenen reality şovlarından biri olan Love Island (Aşk Adası) programı cesur anlara sahne olmaya devam ediyor. Yarışmacıların beraber kaldıkları villada cinsel ilişki ve yakınlaşma görüntülerinin yayınlamasıyla popüler olan yarışmanın yeni sezonunda Tanya ve Shaq, özel odaya giden ilk ikili oldu. Görüntüler kısa sürede sosyal medyada gündem yarattı.

İngiltere’nin reyting rekorlarını alt üst eden Love Island (Aşk Adası) programında sular durulmuyor. Popüler izdivaç programı çiftlerin özel anlarını televizyon ekranına taşıdığı için yoğun şikayet alırken aynı zamanda reytinglerde üst sıralarda yer almayı başarıyor. Önceki sezonlara göre yapımcılar yarışmacıların sonraki hayatlarını etkilememesi adına cinsel ilişki görüntülerine yer vermeyeceklerini söylese de yeni sezon oldukça hızlı başladı.

Tanya ve Shaq isimli yarışmacılar özel odaya giden ilk çift oldu. İkilinin romantik anlarından sonra Tanya cinsel ilişkiye girdiklerini itiraf ederek sosyal medyanın gündemine yerleşti.