Araç sahiplerine bu kez iyi haber geldi. Benzin litre fiyatına bu gece yarısından itibaren flaş indirim yapılacak: Benzin ne kadar oldu?

14 Mayıs seçimlerinin ardından ÖTV ve KDV düzenlemesi ile doların tavan yapması sonrası akaryakıt fiyatlarına yapılan zam oranı yüzde 110'un üzerine çıktı. Neredeyse 40 liraya dayanan motorin ve benzin fiyatlarında bu kez indirime gidildi. Gece yarısından itibaren benzin litre fiyatında düşüş yaşanacak.

Google Haberlere Abone ol
Araç sahiplerine bu kez iyi haber geldi. Benzin litre fiyatına bu gece yarısından itibaren flaş indirim yapılacak: Benzin ne kadar oldu? - Resim: 1

14 Mayıs seçimlerinin ardından ÖTV ve KDV düzenlemesi ile doların tavan yapması sonrası akaryakıt fiyatlarına yapılan zam oranı yüzde 110'un üzerine çıktı. Neredeyse 40 liraya dayanan motorin ve benzin fiyatları vatandaşları bunalttı.

Araç sahiplerini ilgilendiren son dakika haberine göre bu gece yarısından itibaren akaryakıt fiyatlarında indirime gidiliyor. Sektör kaynaklarından alınan bilgiye göre benzin grubunda bu gece yarısından itibaren yaklaşık 97 kuruşluk bir indirime gidilecek. 

Motorin grubundaki fiyatlarda ise herhangi bir değişiklik beklenmiyor. Son yapılan indirimle birlikte İstanbul, Ankara ve İzmir'de akaryakıt fiyatları şöyle değişecek:

Kaynak: Medyatava Haber Merkezi