Araç sahiplerine akaryakıt müjdesi. Motorin fiyatlarına bir indirim daha geldi. Bu gece yarısından itibaren motorin litre fiyatı düşüyor

Sürücülere bir indirim müjdesi daha geldi. Gece yarısı motorin fiyatlarında indirime gidilmişti. Akaryakıt sektör temsilcilerinden alınan bilgiye göre bu gece yarısından itibaren motorin litre fiyatında bir indirim daha yapılacak.

Google Haberlere Abone ol
Araç sahiplerine akaryakıt müjdesi. Motorin fiyatlarına bir indirim daha geldi. Bu gece yarısından itibaren motorin litre fiyatı düşüyor - Resim: 1

Brent petrolde düşüş ivmesine girilirken Türkiye'de de akaryakıt fiyatlarına birbiri ardına indirimler yansımaya başladı. Gece yarısı 1 liraya yakın düşen motorin litre fiyatlarına bir indirim müjdesi daha geldi.

Akaryakıt temsilcilerinden alınana bilgiye göre motorin litre fiyatlarına bu gece yarısından itibaren bir indirim daha yapılacak.

Cumartesi gününden itibaren geçerli olacak indirim sonrası motorin fiyatları düşecek. İstanbul'da motorin litre fiyatı bugün itibariyle 21 lira 87 kuruş seviyelerinden satılıyor. İşte gece yarısından itibaren yeni motorin fiyatları: