Altın ve doları olanlar dikkat. O uyarıyı dikkate almayanlar dizlerine vuracak! Ünlü ekonomist İslam Memiş'ten altın ve dolar yatırımcısına kritik uyarı geldi. ‘Bu tarihi bekleyin’ dedi, sıçrama için tarih verdi

Altın denilince akla gelen ilk isimlerden altın ve piyasası uzmanı İslam Memiş, yaklaşan seçimler öncesi piyasaları değerlendirdi. Altın ve dolar alıp – satacakları uyaran İslam Memiş, beklenmesi gereken tarihi de açıkladı.

Google Haberlere Abone ol
Altın ve doları olanlar dikkat. O uyarıyı dikkate almayanlar dizlerine vuracak! Ünlü ekonomist İslam Memiş'ten altın ve dolar yatırımcısına kritik uyarı geldi. ‘Bu tarihi bekleyin’ dedi, sıçrama için tarih verdi - Resim: 1

Altını olanların adına aşina olduğu isimlerin başında gelen para piyasaları uzmanı İslam Memiş, yatırımcının dikkat etmesi gerekenlere ilişkin yeni uyarılarda bulundu. Bu kapsamda seçim tarihinin ve 6’lı masa adayının açıklanma vaktinin kritik olduğuna vurgu yapan İslam Memiş, “İşte aday açıklandığında piyasalar fiyatlama yapacaktır. Bunu beklemekte yarar var.

Dövizle borçlanmak oldukça riskli. Altında kar satışları yaşanabilir. Altın için alım yapacak olan varsa Şubat ayını beklemelidir. Gümüşün ise altına göre performansı daha iyi” ifadelerini kullandı.

İslam Memiş, TGRT Haber’de piyasalara ilişkin dikkat çeken tahminlerde bulundu. İslam Memiş, altın ve doların son bir kez daha alım fırsatı vereceğini söyledi.