Altın ve doları olanlar dikkat. İslam Memiş'ten piyasaları alt üst edecek yorum geldi. Altın ve dolarda Perşembe vurgunu başlıyor dedi, o tarihte ne olacağını açıkladı

İslam Memiş'ten piyasalar için 'Perşembe' uyarısı geldi. Emtiaların uzun süredir manipüle edildiğini söyleyen Memiş, bu hafta yükselişlerin başlayacağını kaydetti. Peki gram altın ve dolarda yükseliş olacak mı? İşte İslam Memiş'in beklediği seviyeler.

Google Haberlere Abone ol
Altın ve doları olanlar dikkat. İslam Memiş'ten piyasaları alt üst edecek yorum geldi. Altın ve dolarda Perşembe vurgunu başlıyor dedi, o tarihte ne olacağını açıkladı - Resim: 1

Yatırım araçların baskılanmanın yaşandığını dile getiren Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, bu hafta yükselişlerin devam edeceğini söyledi. Özellikle Perşembe gününe dikkat çeken Memiş, gram altın için de beklendiğini seviyeyi verdi.

PERŞEMBE GÜNÜNE DİKKAT!

Perşembe günü açıklanacak olan işsizlik verisinin önemli olduğunu kaydeden İslam Memiş, 6 aydır baskılanan ve manipüle edilen emtialarda yükseliş yaşanacağını söyledi. Altın ve döviz gibi emtialarda dip seviyelerin görüldüğünü belirten Memiş, "Bundan sonra ki süreçlerde yeni bahaneler ile yükselişler göreceğiz." diye konuştu.