Altın ve dolar yatırımcıları Eylül ayına dikkat! Altın ve dolar yatırımcılarına hazırlık yapın uyarısı! Eylül ve Ekim ayına işaret etti, olacakları sıraladı. İslam Memiş'ten yatırımcılara uyarı: Yola devam

İslam Memiş, altın ve dolar yatırımcılarını uyardı. Eylül ve Ekim ayına işaret etti, olacakları sıraladı. İslam Memiş, "Dolar 6 liraya kadar düşebilir" açıklamalarına da ateş püskürdü.

Google Haberlere Abone ol
Altın ve dolar yatırımcıları Eylül ayına dikkat! Altın ve dolar yatırımcılarına hazırlık yapın uyarısı! Eylül ve Ekim ayına işaret etti, olacakları sıraladı. İslam Memiş'ten yatırımcılara uyarı: Yola devam - Resim: 1

Doların TL karşısında yükselişe geçtiği bir dönemde kullandığı "Şakkadanak satarım bir 10 milyon dolar, düşürürüm doları" ifadesiyle tanınan Türkiye gazetesi yazarı Necmettin Batırel, dün "Eylül ayında yurt dışından bavulla dolar akacak. Kurlar yerlerde sürünecek. Türk lirası büyük değer kazanacak. Rakam vermek istemiyorum, ama bu durumda dolar 6 lira da olur, 8 lira da 9 lira da..." şeklinde bir 'iddia' dile getirdi.

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş ise eylül ve ekim ayları için vatandaşları uyarırken adını anmadan Batırel'i eleştirdi.