Altın satan bin pişman olacak. Çeyrek altın fiyatı 2500 liraya çıkacak. Gram altın 1500 lira, çeyrek altının 2500 TL olacağı tarihi açıkladı. Çeyrek altın fiyatları güncel rakamlar

Altın fiyatlarıyla ilgili tahmin bomba etkisi yarattı. Elinde altını olanlar, altın almak isteyenler dikkat, rakam verildi. Gram altın için 1500 lira dedi, çeyrek altın için ise 2300-2500 lira bandına çıkacak dedi ve bunun için de tarih verdi.

Google Haberlere Abone ol
Altın satan bin pişman olacak. Çeyrek altın fiyatı 2500 liraya çıkacak. Gram altın 1500 lira, çeyrek altının 2500 TL olacağı tarihi açıkladı. Çeyrek altın fiyatları güncel rakamlar - Resim: 1

Vatandaşlar altında son durumu merak ediyor. Vatandaşların çok sık tercih ettiği altın türleri arasında yer alan çeyrek altın hakkında bomba bir tahmin yapıldı.

Vatandaşların en çok kullandığı ve çok güvendikleri yatırım aracının başında altında geliyor. Vatandaşlar altın fiyatlarını bu yüzden çok sıkı takip ediyorlar. Gram altındaki yükselişin ardından gözlerin çevrildiği çeyrek altından da bomba haberler geldi. 

Altın fiyatları sürekli olarak yakından takip ediliyor. Çünkü fiyatlar sektörel ve küresel gelişmelere bağlı olarak dalgalı seyir izlemeye devam ediyor. Gram altın son dönemlerde neredeyse her gün rekor kırmaya devam ediyor. Bunun üzerine Kayseri’de sarraflık yapan Bayram Erdoğan, açıklamasında ons altın fiyatları için tahminlerde bulunarak, altın alacakları uyardı.

Bayram, yaptığı açıklamasında “Çeyrek altın 2023 yılının ilk 6 ayında tahmini olarak 2.300-2.500 TL’den satışa sunulacak” dedi. İşte altın fiyatlarına ilişkin merak edilen detaylar..