Altın alacaklar dikkat! İslam Memiş yatırımcıları Ekim ayı için uyardı. Dolardan uzak durun.

Altın fiyatlarındaki yükseliş ve düşüşler devam ediyor. Altın fiyatlarındaki yükseliş ve düşüşler devam ederken vatandaşlar da güncel fiyatları merak etmekte. Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş gram altında yaşanan düşüş hakkında değerlendirmelerde bulundu. İslam Memiş'in altın, dolar yorumları ve 30 Eylül güncel altın fiyatları…

Google Haberlere Abone ol
Altın alacaklar dikkat! İslam Memiş yatırımcıları Ekim ayı için uyardı. Dolardan uzak durun. - Resim: 1

İslam Memiş o tarihte her şey karışacak dedi! Altın ve doları olanlar için ‘’Sakın bunu yapmayın’’ diye uyardı!

İslam Memiş: Özellikle ekim ayında insanlığın bir kriz ile karşılaşacağını ve bu kriz için yatırımların nakit paraya çevirilmesi gerektiğine de sözlerinde sık sık yer vermekte. Memiş, yatırımsal kurların düşüşlerinde heyecan yapmamak gerektiğini ve akıllıca hamleler yapılması gerektiğini de açıklamıştır. Tüm bu bilgiler ışığında gelecek dönemde altın ve döviz kurlarındaki hareketlerin nasıl şekilleneceğine dair bilgi veren İslam Memiş; bu konuya dair önemli sorulara da açıklık getirdi.

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, yatırımcıları uyardı. İslam Memiş dolardan uzak durulması gerektiğini ifade ederken gram altın içinde çarpıcı açıklamalarda bulundu.