Alevler binaları yuttu! 7 katlı binada başlayan yangın yanındaki binaya da sıçradı: Ölü ya da yaralı konusunda açıklama yapılmadı

Avustralya’nın Sydney kentindeki 7 katlı bir binada bugün yangın meydana geldi. Yangın sırasında hasar gören bina yıkılırken ölü veya yaralılar hakkında bilgi verilmedi. İtfaiye yetkilileri, en şiddetli yangın türü olan 10’uncu seviye alarm verdi. Bina yangında aldığı hasarla yıkılmaya başladı.

Google Haberlere Abone ol
Alevler binaları yuttu! 7 katlı binada başlayan yangın yanındaki binaya da sıçradı: Ölü ya da yaralı konusunda açıklama yapılmadı - Resim: 1

Avustralya’nın Sydney kentindeki 7 katlı bir binada bugün yangın meydana geldi. Yangın sırasında hasar gören bina yıkılırken ölü veya yaralılar hakkında bilgi verilmedi.

Sydney kentindeki Surry Hills bölgesindeki 7 Katlı binada, bugün büyük bir yangın meydana geldi. İtfaiye yetkilileri, en şiddetli yangın türü olan 10’uncu seviye alarm verdiklerini belirterek binanın aldığı hasarla yıkılmaya başladığını ve alevlerin bitişik binaya sıçradığını ifade etti. Ölü veya yaralılar hakkında henüz açıklama yapılmazken 100’den fazla itfaiyecinin yangına müdahale ettiği belirtildi.