Akşam saatlerine dikkat! Kuvvetli sağanak geliyor. Meteoroloji saat vererek harita üzerinde uyardı kuvvetli sağanak geliyor işte 28 Eylül Çarşamba günü hava tahminleri

Meteoroloji son hava tahminlerinde özellikle akşam saatlerine dikkat çekerek sağanak uyarısında bulundu. Özellikle akşam saatlerine dikkat çeken meteoroloji, şiddetli sağanak yağışa dikkat çekti. İşte Meteoroloji tarafından yayımlanan haritalarla birlikte 28 Eylül Çarşamba günü hava durumu tahminleri.

Google Haberlere Abone ol
Akşam saatlerine dikkat! Kuvvetli sağanak geliyor. Meteoroloji saat vererek harita üzerinde uyardı kuvvetli sağanak geliyor işte 28 Eylül Çarşamba günü hava tahminleri - Resim: 3

MARMARA: Parçalı ve çok bulutlu, Anadolu kesimi ile İstanbul çevrelerinin akşam saatlerine kadar aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Edremit körfezi çevresinde yerel kuvvetli olması bekleniyor. Rüzgârın; bölgenin güney ve batısında güneyli yönlerden kuvvetli (40-60 km/saat) esmesi bekleniyor.

EGE: Parçalı ve çok bulutlu, bölge genelinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, sabah saatlerinde İzmir'in Bergama ilçesinde kuvvetli olması bekleniyor. Rüzgârın, bölge genelinde güneyli yönlerden kuvvetli (40-60 km/saat) esmesi bekleniyor.

AKDENİZ: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

İÇ ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu, kuzeybatısı zamanla çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Eskişehir ve Çankırı çevreleri ile Ankara'nın kuzeybatı ilçelerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

BATI KARADENİZ: Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra bölge genelinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık, zamanla batısının parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

SIRADAKİ GALERİ

İstanbul'da saatlerce sürecek su kesintisi İstanbul'da saatlerce sürecek su kesintisi
Kaynak: Medyatava