Akbank'ın rekor promosyonunda son günler. Emekli promosyonunda yarış kızıştı, Akbank rakamı güncelledi. 2022 emekli banka promosyonları güncellendi. Akbank emekli promosyonu ne kadar?

Emekli banka promosyonlarında kasım ayı rüzgarı yaşanıyor. Bankalar peş peşe açıklama yapıp yeni promosyon rakamlarını duyuruyor. Son açıklama Akbank'tan geldi. İşte Akbank'ın güncellenen promosyon rakamı..

Google Haberlere Abone ol
Akbank'ın rekor promosyonunda son günler. Emekli promosyonunda yarış kızıştı, Akbank rakamı güncelledi. 2022 emekli banka promosyonları güncellendi. Akbank emekli promosyonu ne kadar? - Resim: 1

Özel bankalar arasında emekli maaş promosyonları konusunda sürekli yeni kararlar alınıyor. özel bankalar arasındaki bu yarışa kamu bankaları da dahil oldu ve en yüksek 5 bin lira promosyon rakamı vermeye başladı. Özel bankalar da kasım ayı itibariyle promosyon rakamlarını yeniden güncellemeye başladı. 

Her banka bu konuda farklı rakamlar vermeye başladı. 

Emekliye verilen maaş promosyonundaki yarışı başlatan Akbank, emekliyi kasım ayında da memnun edecek ve bununla ilgili açıklama geldi. 

MAAŞ NASIL TAŞINIR?

Bankadan yapılana açıklamada "Sadece T.C. kimlik numaranızı gösteren kimliğinizle birlikte size en yakın Akbank Şubesine giderek emekli maaşınızı hemen Akbank'a taşıyabilirsiniz. PTT şubelerinden alacağınız e-devlet şifrenizle ya da Akbank İnternet'teki e-devlet yönlendirmesi aracılığıyla www.turkiye.gov.tr adresine girerek, banka değişikliği işleminizi yapabilirsiniz." denildi.

Banka, "Akbank müşterisi olup SGK emekli maaşınızı farklı bir bankadan alıyorsanız ve maaşınızda promosyon ve kredi blokesi bulunmuyor ise Şubeye gitmenize gerek kalmadan Akbank Mobil ve İnternet veya 444 25 25 Müşteri İletişim Merkezi aracılığı ile emekli maaşını Akbank'a taşıyabilir ve promosyon başvurusunda bulunabilirsiniz." açıklamasında bulundu.

Peki Akbank ne kadarlık bir ödeme yapacak?