Akbank hesabı olanlar dikkat! Akbank kart sahiplerine resmen duyuruldu: Hediye edilecek. Son 3 gün

Akbank müşterileri için son dakika bir açıklama yapıldı. Banka yaptığı açıklamasında katılım sağlayan müşterilerine 60 TL chip para verileceğini duyurdu. Kampanya detaylarını açıklayan banka kampanyanın 3 gün sonra sona ereceğini ifade etti. İşte detaylar..

Google Haberlere Abone ol
Akbank hesabı olanlar dikkat! Akbank kart sahiplerine resmen duyuruldu: Hediye edilecek. Son 3 gün - Resim: 1

Akbank son dönemlerde pek çok kampanya ile dikkat çekmeye devam ediyor. Akbank yaptığı açıklamasında market, manav, kasap ve şarküteri sektörlerinde tek seferde yapılacak 2. ve sonraki 250 TL üzeri harcamaya 20 TL , toplamda 60 TL chip-para kazanılacağı bildirildi.

AKBANK KAMPANYA AÇIKLAMASI

Kampanya 1 – 30 Kasım 2022 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya kapsamında bireysel asıl Akbank Kart ile tek seferde yapılacak ikinci ve sonraki 250 TL üzeri her market, manav, kasap ve şarküteri harcamanıza 20 TL , toplamda 60 TL chip-para yüklenecektir.

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank’ta kayıtlı cep telefonu numarasından ” MARKET ” yazıp 4566’ya SMS göndermesi, Juzdan’dan ya da Akbank Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olması gerekmektedir. Juzdan ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. SMS ile katılımlarda ise, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.

Akbank Mobil ile katılımlarda ise, Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.