Akbank hesabı olanlar dikkat! Akbank kart sahiplerine resmen duyuruldu: 5 gün sonra sona erecek

Akbank hesabı olanları yakından ilgilendiren önemli bir açıklama yapıldı. Akbank kartı olanları ilgilendiriyor! 5 gün sonra sona ereceği açıklandı. Akbank kartı ile kampanyaya katılmak için sadece 6 gününüz kaldı. İşte detaylar

Google Haberlere Abone ol
Akbank hesabı olanlar dikkat! Akbank kart sahiplerine resmen duyuruldu: 5 gün sonra sona erecek - Resim: 1

Akbank kart sahiplerine özel açıklama yapıldı. Banka açıklamasını web sayfası üzerinden yaptı. Kampanyaya katılan müşterilerin kartlarına 60 TL’ye kadar para yükleneceği açıklandı.

TOPLAM DA 60 TL VERİLECEK

Akbank’ın yaptığı kampanya açıklamasında, market, manav, kasap ve şarküteri sektörlerinde tek seferde yapılacak 2. ve sonraki 250 TL üzeri harcamaya 20 TL, toplam da 60 TL chip-para kazanılacağı bildirildi.

SMS GÖNDERMENİZ GEREKİYOR

Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce Juzdan’dan ya da Akbank Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayabilir veya “MARKET” yazip 4566’ya SMS gönderebilirsiniz.

AKBANK KAMPANYA DETAYLARI

Kampanya 1 – 30 Kasım 2022 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya kapsamında bireysel asıl Akbank Kart ile tek seferde yapılacak ikinci ve sonraki 250 TL üzeri her market, manav, kasap ve şarküteri harcamanıza 20 TL , toplamda 60 TL chip-para yüklenecektir.

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank’ta kayıtlı cep telefonu numarasından ” MARKET ” yazıp 4566’ya SMS göndermesi, Juzdan’dan ya da Akbank Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olması gerekmektedir. Juzdan ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. SMS ile katılımlarda ise, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.