Akaryakıt fiyatları güncellendi, 2.50 TL'den sonra motorine bir indirim daha geliyor. Benzin ve motorin fiyatları belli oldu. İşte 29 Haziran benzin ve motorin fiyatları. İstanbul, Ankara ve İzmir'de akaryakıt ne kadar?

Döviz kurları ve brent petrol fiyatlarında düşüş yaşanmasının hemen ardından dün gece motorin fiyatlarına rekor bir indirim geldi. 28 Haziran'ı 29 Haziran'a bağlayan gece yarısı motorinin litre fiyatına 2,50 lira indirim yapıldı. Sektör kaynaklarından alınan bilgiye göre ise sürücüleri sevindirecek rekor bir indirim daha gelecek. İşte motorine gelecek olan zam ve İstanbul, Ankara ve İzmir'deki güncel akaryakıt fiyatları...

Google Haberlere Abone ol
Akaryakıt fiyatları güncellendi, 2.50 TL'den sonra motorine bir indirim daha geliyor. Benzin ve motorin fiyatları belli oldu. İşte 29 Haziran benzin ve motorin fiyatları. İstanbul, Ankara ve İzmir'de akaryakıt ne kadar? - Resim: 3

İKİNCİ İNDİRİM YOLDA!

Habertürk'ün haberinde sektör kaynaklarından edinilen bilgiye göre, 28 Haziran gece yarısı itibariyle uygulanan 2,5 liralık indirimin ardından 84 kuruş daha indirim gelecek. Yeni indirimin yapılmasıyla birlikte iki günde yapılan indirim 3 lira 34 kuruş olacak.

BENZİNE İNDİRİM GELDİ Mİ?

Petrol ve dolardaki düşüşün ardından akaryakıt sahipleri indirim haberini beklemeye başladı. Son olarak 23 Haziran günü 25 kuruş indirim uygulanan benzin fiyatlarında bir değişiklik yaşanmadı.

İSTANBUL GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI LİSTESİ 29 HAZİRAN 2022

İstanbul Anadolu yakasında bir litre benzin fiyatı: 27.26 TL

İstanbul motorin (mazot) litre fiyatı Anadolu Yakası'nda 27,50 TL

İstanbul LPG litre fiyatı Anadolu Yakası'nda 11.97TL

İstanbul Avrupa Yakası'nda bir litre benzin fiyatı: 27,25 TL

İstanbul motorin litre fiyatı Avrupa Yakası'nda 27,48 TL

İstanbul LPG litre fiyatı Avrupa Yakası'nda 12,42 TL