Akaryakıt alacak olanlar dikkat. Fiyatlar güncellendi. Benzin ve motorin 2023 güncel fiyatları (3 Haziran 2023 akaryakıt fiyatları)

Ukrayna ve Rusya ve arasındaki çatışma ile birlikte brent petrol piyasasındaki hareketlilik sürüyor. Araç sahipleri güncel akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son gelişmeleri yakından takip ederken, haziran ayında yeni bir zam ya da indirim haberinin gelip gelmeyeceğini merak ediyorlar. Peki, 3 Haziran 2023 güncel akaryakıt fiyatları ne kadar oldu?

Google Haberlere Abone ol
Akaryakıt alacak olanlar dikkat. Fiyatlar güncellendi. Benzin ve motorin 2023 güncel fiyatları (3 Haziran 2023 akaryakıt fiyatları) - Resim: 1

Brent petrol ve döviz kurundaki dalgalanmalar ile birlikte benzin ve motorin fiyatları da güncellenmeye devam ediyor. Özellikle son zamanlarda peş peşe gelen zam haberlerinden sonra yeni bir zam haberinin gelip gelmeyeceği merak konusu oldu. İstanbul, Ankara ve İzmir’de güncel benzin, motorin ve LPG fiyatları da vatandaşlar tarafından sorgulanıyor. İşte güncel akaryakıt fiyatları…

Haziran ayında indirim-zam var mı?

Brent petrol piyasasındaki hareketlilik hız kesmeden devam ederken, 3 Haziran 2023 itibarıyla brent petrol 76,13 dolar seviyesinde işlem görüyor. Geçtiğimiz günlerde benzin fiyatlarına gelecek olan iki zam haberinin iptal edilmesinden sonra benzine 66 kuruş seviyesinde bir zam uygulanmıştır. Bu zam haberinden sonra benzin pompa satış fiyatları da değişti.

Etiketler petrol akar yakıt