Ahu Tuğba ABD'yi vuran Ian Kasırgası kurbanı oldu. Yeşilçam efsanesinin evi de arabası da sular altında kaldı: Her şeyimi kaybettim

Yıllardır ABD'de yaşayan Yeşilçam'ın ünlü ismi Ahu Tuğba, ABD'yi vuran Ian Kasırgası'nın kurbanlarından biri oldu. En az 100 kişinin hayatını kaybettiği Florida, Güney ve Kuzey Carolina'yı vuran fırtına Ahu Tuğba'nın hem evini hem de Cadillac aracını sular altında bıraktı. Ahu Tuğba kızının babaannesinin evine sığındı.

Google Haberlere Abone ol
Ahu Tuğba ABD'yi vuran Ian Kasırgası kurbanı oldu. Yeşilçam efsanesinin evi de arabası da sular altında kaldı: Her şeyimi kaybettim - Resim: 1

Kızı Anjelik ile birlikte ABD'nin Florida eyaletinde yaşayan Ahu Tuğba ülkeyi vuran Ian Kasırgası'nın kurbanlarından biri oldu. Magazinsortie.com sitesine konuşan Ahu Tuğba, her şeyini kaybettiğini söyledi. Kızının babaannesinin güneydeki evine sığındıklarını belirten sanatçı, yolda da kaza yaptıklarını anlattı.

Ahu Tuğba'nın açıklamalarından satır başları şöyle: “Burası büyük bir felaket bölgesi şu an. Ian Kasırgası Küba’dan başladı, orayı mahvederek buraya geldi. Her yeri paramparça ederek. Benim evim göçtü, arabam sular altında kaldı. Allah kimseye bir daha yaşatmasın.

İnsanların evleri, arabaları gitti. Onları da bırak, hayatları gitti, birikimleri gitti. İşyerleri kapandı. Biz de hiç uyumadık. Arka taraftaki iki katlı binaya çıktık. O bina olmasaydı yaşanacakları düşünemiyorum bile. Şehir bitti. Yüzyılın kasırgası bu."


Kaynak: Medyatava