Adrenalin tutkunları için özel hazırlandı. Macera tutkunlarına çok özel deneyim yaşatacak Türkiye'deki en özel 7 rota

Türkiye’de macerayı seven tatilciler için oldukça önemli tatil merkezleri bulunuyor. Özellikle yaz aylarında farklı deneyimler yaşamak isteyen yerli ve yabancı turistlerin yamaç paraşütünden kitesurf’e, rafting’den, jet boat’a kadar birçok aktiviteyi ülkemizde yapabilmeleri mümkün. Heyecan dolu aktivitelerin yapılabileceği rotalar listelendi. İşte Türkiye'de gidilecek adrenalin dolu 7 rota.

Google Haberlere Abone ol
Adrenalin tutkunları için özel hazırlandı. Macera tutkunlarına çok özel deneyim yaşatacak Türkiye'deki en özel 7 rota - Resim: 1

Kaş’ta dalış yapın: Yaz aylarının en heyecan verici aktivitelerinden dalış, listedeki ilk aktivite. Türkiye’de dalış denilince akla gelen ilk lokasyonlardan biri tabi ki Kaş. Antalya’nın en özel ilçelerinden Kaş, muhteşem denizi, Arnavut kaldırımlı sokakları ve eşsiz manzaralarıyla dalış meraklılarının uğrak noktalarından. Kaş’taki dalış noktalarının bazıları yalnızca profesyonellerin dalış yapabileceği yerlerken bazı noktalar ise ilk kez dalış yapacak kişilere de uygun. Dalış alanında hizmet veren firmalarla iletişime geçerek bu eşsiz deneyimi yaşayabilirsiniz.