9 bin lira maaşla elaman aradığını duyurdular: Gelsinler. Kadınlara pozitif ayrımcılık yaptılar, çağrı yaptılar. Günlük 8 saat çalışma, en az 9 bin TL maaş. İş arayan kadınlara müjde

İş arayan kadınlar dikkat. Kadınlara pozitif ayrımcılık yaptılar, en az 9 bin lira maaşla ilana çıktılar. Günde 8 saat çalışmayla bu ücreti veriyorlar. Antalya Otobüsçüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yasin Arslan'dan kadınlara çağrı geldi: Varsa çalışmak isteyen buyursun gelsin.

Google Haberlere Abone ol
9 bin lira maaşla elaman aradığını duyurdular: Gelsinler. Kadınlara pozitif ayrımcılık yaptılar, çağrı yaptılar. Günlük 8 saat çalışma, en az 9 bin TL maaş. İş arayan kadınlara müjde - Resim: 1

Antalya Otobüsçüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yasin Arslan, turizm kenti Antalya’da toplu taşımaya olan ilgiyi ve yaşanan sorunları değerlendirdi. Arslan açıklamalarında Antalya’da 450 araç ile vatandaşa hizmet verildiğini belirterek son zamanlarda ciddi anlamda şoför sıkıntısı yaşadıklarını ifade etti.

Arslan açıklamalarının devamında Antalya’da pazartesi günü alınan verilere bakıldığı zaman günlük 265 bin yolcu taşındığını belirterek şöyle devam etti: “Okullar açılmadan önce 220 bin yolcu taşıyorduk. Pandemi öncesi bu rakam 400 bindeydi. Özel araçlarına yönelen vatandaşlarımız artık toplu taşıma kullanmıyor. Ayrıca tramvay hattının da aktif olması etkiledi”

Arslan açıklamalarının devamında Toplu taşımada en çok memnuniyeti kadın şoförlerden aldıklarını belirterek 10 tane kadın şoför varken 3 tane kadın şoför olduğunu vurguladı ve şu şekilde paylaştı: