8'li tuvalet kağıdı 67 liraya, 24'lü tuvalet kağıdı 149 liraya kadar düştü: O market tuvalet kağıdı indirimlerinde resmen tarih yazdı.

Tuvalet kağıdında büyük indirim o marketten geldi. Piyasaya oranla tuvalet kağıdı fiyatlarını indiren markete ilgi çığ gibi büyüyor.

Google Haberlere Abone ol
8'li tuvalet kağıdı 67 liraya, 24'lü tuvalet kağıdı 149 liraya kadar düştü: O market tuvalet kağıdı indirimlerinde resmen tarih yazdı. - Resim: 1

Tuvalet kağıdı yıl içerisinde zam furyasından en çok nasibini alan ürünlerden bir tanesiydi. Bir paket tuvalet kağıdı ve bir paket kağıt havlunun toplam fiyatı 250 - 350 TL civarında olması vatandaşın isyan bayraklarını çekmesine neden olurken aynı zamanda ekonomik olarak hayli zorlanmalarına sebep oldu. En temel ihtiyaçlardan bir tanesi olan tuvalet kağıdı zammı ailelerin ekonomilerine büyük zarar vermeye başladı. 

Tuvalet kağıdı fiyatlarında yaşanan bu dalgalanmalar vatandaşın zor süreçlerden geçmesine de neden olmuştu. Tuvalet kağıdı fiyatlarında yaşanan gelgitler vatandaşın ekonomik açıdan hayli zorlanmasına ve tuvalet kağıdı için ekstra bir bütçe ayırma durumu içerisine girilmesine neden oldu. Tuvalet kağıdı fiyatlarında yaşanan bu süreçler son dönemlerde biraz daha durulmaya başlarken Migros tuvalet kağıdı fiyatlarını indirdi. İşte tuvalet kağıdı fiyatlarındaki son durum...