7 zeytin 1 incir mucizesine inanamayacaksınız: Sağladığı faydalara 21 günde tanık olacaksınız. İşte zeytin ve incir kürünün faydaları. 7 zeytin 1 incir kürü nasıl yapılır?

7 zeytin 1 incir Kuran-ı Kerim’de yer alan doğal şifa kaynağıdır. Kur'an -ı Kerim'de incirden bir kez ve zeytinden yedi kez bahsedilir. Japon bilim adamlarının yaptığı araştırmaya göre bu besinleri birlikte tüketmek vücudumuza çokça fayda sağlıyor. İşte zeytin ve incir kürünün mucizevi faydaları ve uygulanışı

Google Haberlere Abone ol
7 zeytin 1 incir mucizesine inanamayacaksınız: Sağladığı faydalara 21 günde tanık olacaksınız. İşte zeytin ve incir kürünün faydaları. 7 zeytin 1 incir kürü nasıl yapılır? - Resim: 2

Hücreleri yeniler

İki besin çok güçlü antioksidan kaynağıdır. Vücudu temizler. Vücuttaki genç hücre sayısını artırarak yaşlanmayı geciktirir. Beyin hücrelerinden cilt hücrelerine kadar etkisini oldukça gösteren bir kürdür.

Açlık krizlerini önler

7 zeytin ve 1 incir yiyen kişilerin daha az acıktığı bilinmektedir. Böylece gün içinde ihtiyacınız kadar kalori alabilir ve kaçamaklardan uzak durabilirsiniz. Ayrıca metabolizmayı hızlandırır.

Kansere karşı kalkan oluşturur

Kanser hücrelerine karşı adeta koruyucu bir kalkan görevi görür. Kanser hücreleri, bağışıklık sistemi zayıflamış vücutları kolayca etkiler. Bu kür kalkan oluşturur.

7 zeytin 1 incir kürü nasıl yapılır?

21 gün boyunca her sabah kahvaltıdan önce ve yatmadan 2-3 saat önce uygulayın. Kuru veya taze incir tercih edebilirsiniz. Öncelikle 7 zeytini ardından 1 inciri yiyin. Yedikten sonra 1 bardak su için. Faydasını vücudunuzda hissedebilmek için tedaviyi uygularken sağlıklı beslenmeye özen gösterin.

SIRADAKİ GALERİ

Libidoyu coşturan orgazmı ateşleyen formül bulundu Libidoyu coşturan orgazmı ateşleyen formül bulundu