39 kilo birden vermişti... Tanyeli, zayıflama sırrını açıkladı: Karbonhidrata yükleniyorum. Ünlü oryantal bakın nasıl kilo vermiş

Bir dönemin en ünlü oryantali olarak tanınan Tanyeli, aldığı fazla kilolarla dikkat çekmişti. Fazla kilolarını hızla veren oryantal, 10 ayda 39 kilo vermişti. Tanyeli, katıldığı bir televizyon programında nasıl kilo verdiğini ve formunu nasıl koruduğunu açıkladı. İşte ünlü ismin zayıflama sırrı...

Google Haberlere Abone ol
39 kilo birden vermişti... Tanyeli, zayıflama sırrını açıkladı: Karbonhidrata yükleniyorum. Ünlü oryantal bakın nasıl kilo vermiş - Resim: 2

Yıllar önce yurt dışına taşınan ve daha sonra Türkiye’ye dönüp zayıflayarak bambaşka biri olan ünlü isim kilo verme sırrını paylaştı.

99 kiloya çıkan ünlü dansçı mide küçültme ameliyatı geçirmişti.

10 AYDA 39 KİLO VERDİ

Başarılı geçen ameliyatın ardından 10 ayda 34 kilo veren Tanyeli eski formuna kavuştu. Tanyeli, katıldığı bir televizyon programında nasıl kilo verdiğini ve formunu nasıl koruduğunu anlattı.

KARBONHİDRATA YÜKLENİYORUM

52 yaşındaki Tanyeli, “Şimdi kilo vermeye devam etmiyorum. Aslında sizden mi saklayacağım. Bu ameliyatın psikolojik bir sıkıntısı var. Kendime yaptığım en büyük yatırımdı evet ama kilo fazla vermeye başladığında insan zombi gibi mi olacağım diye korkuyor. Kilo vermeyi durdursun diye karbonhidrata yükleniyorum.

O zaman da eski halime döneceğim mi acaba diye korkuyorum. Dostlarım artık kilo vermememi söylediklerinde hemen karbonhidrat almaya başlıyorum” dedi.

Bu ameliyat sonrasında geçen sürede sinir bozukluğu falan oluyor mu?” diye sorulmasının üzerine Tanyeli, “Ben vitaminlerimi çok iyi oluyorum. Full magnezyum, B12 alıyorum ve iyiyim” diye cevap verdi. 

SIRADAKİ GALERİ

Damla Ersubaşı'nın zayıflama sırrı ortaya çıktı Damla Ersubaşı'nın zayıflama sırrı ortaya çıktı