3 kamu bankasından emeklilere 25 bin TL. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'tan emekliye 5 dakikada 25 bin liralık ödeme

Kamu bankaları birbiri ardına emekliyi sevindirecek kararlar alıyor. SGK'dan yapılan açıklama ile kamu bankaları promosyon miktarını artırmışlardı. Emekliye yine bir müjde kamu bankalarından geldi: 25 bin lira veriliyor.

Google Haberlere Abone ol
3 kamu bankasından emeklilere 25 bin TL. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'tan emekliye 5 dakikada 25 bin liralık ödeme - Resim: 1

SGK bir açıklama yapmış ve kamu bankalarının emekliye verdiği promosyon miktarıyla ilgili yeni anlaşma yaptıklarını açıklamıştı.

Kamu bankaları emeklilere yönelik çalışmalarını sürdürüyor.

2023 yılında yapılacak olan seçimlere az bir süre kala hükümetin emekli hamleleri de hızlandı. Devlet destekli nakit kredi kampanyasında 25.000 TL ödeme almanız durumunda 36 ay vadeye kadar sizlere işlemler gerçekleştirilerek aynı gün içinde hesaplarınızı ödemeler yatırılmaktadır.

Devlet destekli olarak emekli maaşı hesabınız aracılığı ile birlikte 25.000 TL nakit kredi kullanmak isteyen vatandaşlar başvurularını gerçekleştirecek hızlı bir şekilde işlemlerini yapabilecekler ve onaylanan bu tutar kadar kredileri hesaplarına yatırabileceklerdir.