3 kamu bankası emekliye 50 bin lira veriyor. Emekliye güzel haber Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'tan geldi. Promosyon düşük kredi yüksek. Maaşını bu bankalardan alanlar...

3 kamu bankası emekliye promosyon konusunda en az rakamı veren bankalar oldu. Özel bankalar promosyon rakamını sürekli yükseltirken Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası halen 750 lira emekli promosyonu veriyor. Üç banka da emekliye kredi konusunda harekete geçti ve rakamı yükseltti.

Google Haberlere Abone ol
3 kamu bankası emekliye 50 bin lira veriyor. Emekliye güzel haber Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'tan geldi. Promosyon düşük kredi yüksek. Maaşını bu bankalardan alanlar... - Resim: 3

Emekli maaş hesabınız üzerinden nakit kredi kullanacak olan kişilere hemen ödeme verileceği belirtilerek emekli maaşı hesabınız üzerinden internet şifresi alınabileceği belirtildi ve internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusunun yapılabileceği aktarıldı.

Nakit kredi alacak kişilere hemen ödeme verilecek ve bu ödemeler ile birlikte kredilerin hesaplara yatırılacağı belirtilerek emekli hesapları üzerinden kredi kullanılabileceği ifade edildi. Ayrıca kredilerin 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olarak kullanılabileceği paylaşıldı.

SIRADAKİ GALERİ

Son uyarı: O tarihte rüzgar terse dönecek Son uyarı: O tarihte rüzgar terse dönecek