24 Kasım'da ulaşım ücretsiz mi? İstanbul Büyükşehir Belediyesi ulaşım açıklaması yaptı. 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde ulaşım ücretsiz mi. Öğretmenler Günü'nde ulaşım ücretsiz mi?

İstanbul'da binlerce öğretmen 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde İstanbul'da ulaşım ücretsiz mi değil mi sorusuna yanıt arıyor. İşte bununla ilgili İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden bir açıklama geldi ve öğretmenlere duyuruldu. 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde ulaşım ücretsiz mi?

Google Haberlere Abone ol
24 Kasım'da ulaşım ücretsiz mi? İstanbul Büyükşehir Belediyesi ulaşım açıklaması yaptı. 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde ulaşım ücretsiz mi. Öğretmenler Günü'nde ulaşım ücretsiz mi? - Resim: 1

24 Kasım Öğretmenler Günü yaklaşırken, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ve iştirakleri bu günü, bir dizi hediyeler ile karşılıyor.

BELBİM A.Ş.’nin kampanyası ile öğretmenler 24 Kasım’da tüm gün ücretsiz seyahat edebilecek. İstanbulkart Mobil'de Dijital Öğretmen Kart tanımlı olan öğretmenler, 24 Kasım tarihinde Marmaray, metro, metrobüs, otobüs ve şehir hatlarında QR kodla ödeme yaptıkları takdirde, geçiş ücretleri Dijital Öğretmen Kartlarına iade olacak.

Öğretmenler gün içinde ne kadar geçiş yaparsa yapsın, ücretsiz geçişte herhangi bir limit söz konusu olmayacak.