15 kilo birden vermişti. Zayıflama sırrı ortaya çıktı. Büşra Pekin'in zayıflama yöntemini duyunca hemen siz de uygulayacaksınız! İşte güzel oyuncuya 15 kilo verdiren yöntem

Oyuncu Büşra Pekin çok kısa bir sürede 15 kilo vermiş, son derece fit bir görünüme kavuşmuştu. Son dönemde verdiği kilolarla beğeni toplayan Pekin, kilo vermek için uyguladığı yöntemleri paylaştı. İşte o yöntemler.

Google Haberlere Abone ol
15 kilo birden vermişti. Zayıflama sırrı ortaya çıktı. Büşra Pekin'in zayıflama yöntemini duyunca hemen siz de uygulayacaksınız! İşte güzel oyuncuya 15 kilo verdiren yöntem - Resim: 2

15 KİLOYU NASIL VERDİ?

Güzel oyuncu Büşra Pekin, hem kilo verme sürecinde hem de sonrasında düzenli olarak spor yaptığını açıkladı ve spor sayesinde metabolizmasını hızlandığını ifade etti. Pekin, spor sayesinde kalori yakım hızının ivme kazandığını da belirtti. 

Şekerli ve gazlı içeceklerden uzak duran oyuncu, mineral bakımından zengin olan maden suyu ve suyu hayatına dahil ederek bol bol tüketti. Tatlılardan da büyük ölçüde uzak duran Pekin, canı tatlı çektiği zaman ise meyveli yoğurt tüketerek bu istediğini bastırdı. Kalorisi yüksek olan ve sağlığa hiçbir faydası olmayan abur cuburları da hayatından çıkaran güzel oyuncu bu sayede çok hızlı zayıfladı. 

Güzel oyuncu ayrıca ketojenik diyetin de zayıflamasında çok büyük bir etken olduğunu açıkladı.

KETOJENİK DİYET NEDİR?

Peki, ketojenik diyet nedir, nasıl yapılır? Ketojenik diyet, yüksek yağlı besinler ve yeter miktarda protein içeren besinlerin tüketilerek karbonhidratı minimuma indiren bir beslenme şeklidir. Ketojenik diyet hızlı bir şekilde kilo vermede önemli bir rol oynar. 

SIRADAKİ GALERİ

Mehmet Ali Erbil'in oğlu babasının boyunu geçti Mehmet Ali Erbil'in oğlu babasının boyunu geçti