12 milyon emekliye 6.000 TL müjdesi: O bankanın önünde kuyruklar oluşacak. Emeklilere 6.000 TL verme kararı aldılar. Bugünden itibaren başvurup paranızı alabilirsiniz. İşte detaylar

Kuveyt Türk tarafından emeklilere çok önemli bir ödeme imkanı sağlandı. Bu noktada emekli maaşını bankaya taşıyan ve 3 yıl maaş alma sözü veren emeklilere ödeme yapılıyor. Bu noktada şartları sağlayan emeklilere 6 bin lira nakit ödeme yapılacağı ifade edildi. SGK, Emekli Sandığı veya BAĞ-KUR emeklisiyseniz, maaşınızı Kuveyt Türk şube ve ATM’lerinden ve diğer tüm banka ATM’lerinden kolaylıkla çekilebileceği ifade edildi.

Google Haberlere Abone ol
12 milyon emekliye 6.000 TL müjdesi: O bankanın önünde kuyruklar oluşacak. Emeklilere 6.000 TL verme kararı aldılar. Bugünden itibaren başvurup paranızı alabilirsiniz. İşte detaylar - Resim: 1

EMEKLİLERE 6 BİN LİRA VERİLİYOR

Banka tarafından yapılan duyuruda SGK emekli maaşı (Emekli Sandığı, SGK, BAĞ-KUR) ödemelerini, bankamız aracılığıyla alan ve promosyon başvurusunda bulunan tüm müşterilere 1.500 TL’ye kadar emekli aylığı alanlara 4.000 TL, 1.500 TL ile 2.500 TL arasında emekli aylığı alanlara 5.000 TL, 2.500 TL ve üzeri emekli aylığı alanlara 6.000 TL promosyon ödemesi gerçekleştirileceği aktarıldı.

31 Ağustos’a kadar emekli maaşınızı Kuveyt Türk’e taşıma başvurusu yapmanız durumunda kampanyadan faydalanabileceğiniz vurgulandı.