100 KM'de 40 TL yakıyor. Fiyatı ise 875 bin lira. Yeni Dacia Spring satışa sunuldu. Dacia Spring fiyatı ne kadar. Dacia Spring özellikleri

Otomobil piyasasını kızıştıracak hamle Dacia'dan geldi. Tamamen elektrikli Yeni Dacia Spring, SUV karakteriyle öne çıkan özelliğiyle satışa sunulmaya başlandı. İşte yeni otomobilin özellikleri...

Google Haberlere Abone ol
100 KM'de 40 TL yakıyor. Fiyatı ise 875 bin lira. Yeni Dacia Spring satışa sunuldu. Dacia Spring fiyatı ne kadar. Dacia Spring özellikleri - Resim: 1

Dünya lansmanıyla beraber kısa sürede en popüler elektrikli modellerden biri haline gelen Yeni Dacia Spring, ulaşılabilir %100 elektrikli otomobil deneyimini Türkiye’ye taşıdı.

Extreme donanımı yeni malzemeler ve yenilikçi özelliklerle maceracı esintilerine sahip bir tasarım olarak öne çıkıyor. Extreme donanımı, markanın “güçlü ve maceracı” yaklaşımını sadece tasarım açısından değil, aynı zamanda onu sade, havalı, ekonomik ve doğa dostu yapan temel değerlerden vazgeçmeden bir adım öteye taşıyor.

Extreme donanımının tavan barlarında, yan aynalarda, jant göbeklerinde, aracın farlarının altında, bagaj kapağındaki Dacia logosunda ve iç detaylarda yer alan dekoratif parçalarda Bakır rengi kullanılıyor.

Yeni Dacia Spring Extreme, tamamen yeni “Arduvaz Mavi” renk seçeneğine ek olarak Su Mavisi, Elmas Gri, Buz Beyazı, Magma Kırmızı ve Yosun Yeşili renkleriyle satışa sunuluyor. Ön kapılarda ve kapı altı çıkartmalarında yer alan topoğrafik tasarımların çevresinde, kapılar ile ön çamurluklar arasında Duster’ın kendine özgü şnorkel ekipmanına yapılan bir gönderme bulunuyor.

Aracın iç tasarımında ise kapı eşiklerinde ve ön kauçuk paspaslarında topoğrafik desenler karşımıza çıkarken, ön kapı panellerinin belirli bölümleri dışında havalandırma ızgaraları, navigasyon ekranı çerçevesinde, iç kapı dekorasyonunda ve koltuk döşeme dikişlerinde Bakır rengi dekorlar bulunuyor.