1 milyonu görünce soyundu bu pozu verdi! Dünyanın en seksi voleybolcusu olarak tanınan Kayla Simmons yine yaptı yapacağını

27 yaşındaki fenomen isim Kayla Simmons aktif bir şekilde kullandığı sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar sayesinde kullanıcılar arasında “Dünyanın en seksi voleybolcusu” olarak anılıyor. Ve sosyal medyada 1 milyon takipçiye ulaşmasını müstehcen pozla kutladı takipçileriyle paylaştı.

Google Haberlere Abone ol
1 milyonu görünce soyundu bu pozu verdi! Dünyanın en seksi voleybolcusu olarak tanınan Kayla Simmons yine yaptı yapacağını - Resim: 1

“Dünyanın en seksi voleybolcusu” olarak tanınan Kayla Simmons sosyal medya hesabı 1 milyon takipçiye ulaşınca son derece müstehcen bir pozla kutlama yaptı. Şezlonga üzeri çıplak bir şekilde uzanan fenomen ismin gönderisi kısa sürede hayranlarının beğenisini kazandı.

Amerika'nın Marshall Üniversitesi voleybol takımında oynayan Kayla Simmons, profesyonel spor kariyerini sosyal medya fenomenliğiyle değiştirerek modelliğe adım atmıştı. Sportif başarılarının yanı sıra güzelliğiyle mest eden fenomen isim kısa sürede sosyal medya kullanıcılarının da ilgisini çekti.

27 yaşındaki fenomen isim aktif bir şekilde kullandığı sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar sayesinde kullanıcılar arasında “Dünyanın en seksi voleybolcusu” olarak anılıyor.

İŞTE ŞEZLONGDA UZANIP VERDİĞİ O POZ