Telefon faturalarında yeni dönem!

Faturalar e-Devlet kapısı üzerinden ödenebilecek...

Devlet Twitter'ın nimetlerinden faydalanacak!

e-Devlet hizmetlerinin sunumunda mobil teknolojiler ile sosyal medya imkanlarından etkin biçimde yararlanılması hedefleniyor.

E-DEVLET OSCARLARI TBMM'DE SAHİPLERİNİ BULUYOR

E-Devlet uygulamalarının Oscar'ı olarak adlandırılan 8. e-TR ödülleri 20 Aralık Pazartesi günü TBMM'de sahiplerini bulacak.

E - DEVLET PROJESİ AÇILIR AÇILMAZ ÇÖKTÜ

CeBIT'te standı açılan ve bilboardlarda düşmeyen E-Devlet projesinin hayata geçeceği site www.türkiye.gov.tr açıldığı ilk gün çöktü.

TÜRKSAT'TAN 'ULUSAL E-DEVLET' KONFERANSI

Türkiye’nin e-Devlet Kapısı Projesi’nin teknik altyapısını hazırlayan Türksat A.Ş., Ankara’da "Ulusal e-Devlet Konferansı" gerçekleştirecek.

2008'DE e-DEVLET UYGULAMALARI HIZLANACAK

Elektronik kamu hizmetlerine farklı platformlardan ve tek noktadan ulaşılabilecek olan ''e-Devlet Ana Kapısı'', pilot hizmetlerle 2008 yılında hayata geçirilecek.

E-DEVLET KAPISI TÜRKSAT'A DEVREDİLECEK

Kamu hizmetlerinin ortak platformda, tek kapıdan (portal) sunumu ve vatandaşların devlet hizmetlerine elektronik ortamdan güvenli ve hızlı bir şekilde erişimini sağlamak amacıyla e-Devlet kapısının kurulması projesi, TÜRKSAT A.Ş'ye devredilecek.

AVRUPA E-DEVLET BAKANLAR KONFERANSI ´SANAL ORTAMDA DEVLET BÜROKRASİSİ´ YARATILMASI KARARI İLE SONA ERDİ

47 ülkeden 1200´e yakın katılımcının bulunduğu toplantının sonunda kabul edilen karar metninde, sanal ortamda bir devlet bürokrasisi yaratılarak, vatandaş hizmetlerinin kolaylaştırılması, verimli ve şeffaf bir hizmet sunulması ve rekabetin güçlendirilmesi esas alındı.

AVRUPA E-DEVLET BAKANLAR KONFERANSI BAŞLADI

İtalya´nın kuzeyindeki Como kentinde´ki Erba Villası´nda 2 gün sürecek olan ve 47 ülkeden toplam 1200 kişinin katıldığı konferansta, Türkiye´yi Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener temsil ediyor.

Sayfa Derleme Süresi: 4.7855 saniye