DERYA TUNA İLK PROGRAMINI SEVGİLİLER GÜNÜ'NDE YAPACAK

İbrahim Tatlıses'in eski sevgilisi Derya Tuna, Star TV ile iddialara göre 50 bin YTL'ye anlaştı.

'İKİ ARADA AŞK' TV8 İÇİN ÇEKİME BAŞLIYOR

Ekranlara yeni bir dizi daha geliyor. TV8'de yayınlanacak 'İki arada aşk' adlı dizinin çekimleri yarın start alacak.

START TV DİGİTÜRK KANAL 75’DE YAYINDA

Türkiye’nin yıllardır ihtiyaç duyduğu otomotiv kanalı START TV, yayın hayatına başladı.

FATİH ALTAYLI'YA CEVAP: BİZ ADAM OLMAYIZ

Fatih Altaylı, her gün köşeinde soruyor, 'Ne zaman adam oluruz' diye. Gerçi cevabını da veriyor ama, Altaylı'ya 'alternatif' bir cevap da Star yazarı Faruk Mangırcı verdi...

İBO SHOW, STAR'I BİRİNCİLİĞE TAŞIDI

İbrahim Tatlıses, Yıldız Tilbe'yi konuk etiği programıyla pazar gecesi Star'ı zirveye taşıdı. Star prime time'da gecenin en çok izlenen kanalı olurken atv dördüncülüğe geriledi.

KADİR ÇELİK'İN STAR'DAKİ PROGRAMINA KATILAN GAZETECİ, CHP'Yİ KARIŞTIRDI

Kadir Çelik'in Star TV'de dün gece yayınlanan Objektif adlı programında dile getirilen iddialar, kurultaya hazırlanan CHP'yi karıştırdı.

STAR SAVAŞ AY'A EL KOYDU

Savaş Ay'ın bir katil zanlısı için polisle pazarlık ettiği iddiasını Star yazmaya devam ediyor. Musa Ağacık bugün gazetecilere bu olayın ne kadar etik olduğunu sordu.

BEHİÇ KILIÇ, YENİ BİR GAZETENİN GENEL YAYIN YÖNETMENİ OLDU

Ö Z E L - Star Gazetesi'nden bir süre önce ayrılan Behiç Kılıç, Şubat ayının ortalarında piyasaya çıkması düşünülen bir gazetenin hazırlığına başladı.

SAVAŞ AY'IN ARABULUCULUĞU STAR'A MANŞET OLDU

Star gazetesi, Savaş Ay'ı manşetten eleştirdi. Gazete, 'Ağır Hakaret' başlığıyla verdiği haberde...

ADEM GÜRSES FATİH ALTAYLI'NIN İDDİALARINA CEVAP VERDİ

'Star soyuldu mu' başlığıyla kaleme aldığı yazısında Mehmet Ali Erbil'e 1 milyon dolar ödendiğini öne süren Hürriyet yazarı Fatih Altaylı'ya, Star Medya Grup eski Başkanı Adem Gürses, Medyatava'ta gönderdiği e-maille cevap verdi.

FATİH ALTAYLI: STAR SOYULDU MU

Fatih Altaylı, bir önceki Star yönetimini eleştiriyor ve Uzan döneminden kanala borcu olan M. Ali Erbil'e verilen paraların hesabını soruyor. Altaymlı ayrıca, birkaç gündür köşelerden süren tartışmayla ilgili olarak da Sabah Ekonomi Müdürü Yavuz Semerci'ye teşekkür ediyor...

'İBO SHOW' DÖNÜŞÜ 5. SIRADAN YAPTI

Bir süredir yayında olmayan 'İbo Show', TMSF'nin yasak kararını kaldırmasının ardından dün yeniden Star ekranındaydı. 'İbo Show' ilk gününde total'de 5. AB grubunda ise 10. sırada yer aldı. Programların ratingleri yan sütunda.

AMERİKAN STAR, BRAD PITT İLE ANGELINA JOLIE'Yİ FOTOĞRAFLA YALANLADI

Amerikan magazin gazetesi Star, Jennifer Aniston'la ayrılmalarının ardından ilişkilerini reddeden Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin samimi fotoğraflarını yayınladı. İşte, Star muhabirinin objektifinden 'aldatmanın' fotoğrafı...

İBRAHİM TATLISES, STAR'DAKİ İLK PROGRAMINDAN KÖŞE YAZARLARINA YÜKLENDİ

Star'daki ilk programı dün akşam yayınlanan İbrahim Tatlıses, Star'da program yapmaması için yazı yazanlara yüklendi ve "Ve ben işte buradayım, halkın kalbinden beni sökemezsiniz" dedi.

EMRAH'IN DİZİSİ BİRİNCİ OLDU, AB GRUBUNDA İSE HAYAT BİLGİSİ

Cuma günün reytinglerinde Emrah'ın başrolde olduğu "Büyük yalan" birinci oldu. İlk 10'da iki haber bülteni var. Show Haber 4'üncü, Star Haber 7'nci sırada.

Sayfa Derleme Süresi: 5.6096 saniye