PAZARTESİ GÜNÜNÜN GALİBİ KANAL D

Pazartesi günü total'de ve AB Grubu'nda en çok izlenen program Kanal D'nin dizisi Arka Sokaklar oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

CUMA GÜNÜ EN ÇOK HANGİ PROGRAM İZLENDİ?

Cuma günü total'de Kanal D'nin dizisi Arka Sokaklar'ın tekrar bölümü birinci olurken, AB Grubu da yine Kanal D'nin dizisi Asi'yi tercih etti. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

PAZARTESİ EN ÇOK HANGİ PROGRAM İZLENDİ?

Pazartesi günü total'de Kanal D'nin dizisi Arka Sokaklar yine rakip tanımadı. AB Grubu ise atv'nin dizisi Elvada Rumeli'yi izledi. Pazartesi günü en çok izlenen haber bülteni ise her iki grupta da ikinci olan Kanal D Ana Haber Bülteni idi... Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

PAZARTESİ GÜNÜ EN ÇOK HANGİ PROGRAM İZLENDİ?

Pazartesi günü total'de en çok izlenen program Kanal D'nin dizisi Arka Sokaklar oldu. AB Grubu ise atv'de yayınlanan Elveda Rumeli'yi izledi. Her iki grubun en çok izlediği haber bülteni ise Mehmet Ali Birand'ın sunduğu Kanal D Ana Haber Bülteni oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

CUMA GECESİNİN GALİBİ KANAL D OLDU

Cuma günü total'de en çok izlenen program Kanal D'nin dizileri Arka Sokaklar oldu. AB Grubu ise yine Kanal D'nin dizisi Asi'yi seyretti. Raiting sıralamasında bu dizileri takip eden programlar da yine Kanal D'de yayınlanan Beyaz Show ve Kanal D Ana Haber Bülteni oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

PAZARTESİ EN ÇOK HANGİ PROGRAM İZLENDİ?

Pazartesi günü total'de Kanal D'nin dizi Arka Sokaklar birinci olurken AB Grubu atv'de yayınlanan Elveda Rumeli'yi tercih etti. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

CUMANIN GALİBİ KANAL D OLDU

Cuma günü total'de en çok izlenen program Kanal D'nin dizisi Arka Sokaklar'ın tekrar bölümü oldu. AB Grubu ise geçen hafta canlı yayında nikahla rating'leri zorlayan Beyaz Show'u tercih etti ve gecenin galibi Beyaz Show oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

ANA HABER BÜLTENLERİNDE MEHMET ALİ BİRAND'LA KANAL D'NİN ÖNDERLİĞİ DEVAM EDİYOR

Pazartesinin galibi total'de Kanal D'nin dizisi Arka Sokaklar olurken, AB Grubu atv'nin dizisi Elveda Rumeli'yi tercih etti. Ana Haber Bültenleri arasındaki rakebet tüm hızıyla devam ediyor. Mehmet Ali Birand'ın sunduğu Kanal D Ana Haber Bülteni liderliğini koruyor. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

SULTANAHMET'İN ARKA SOKAKLARINDA NELER OLMUŞ NELER?

Medyatava yazarı Neslihan Acu: Gördünüz mü televizyon ekranlarından yayılan afyonlu cümbüşlerden zehirlenen millet uyurken, arka sokaklarda neler oluyor?

PAZARTESİNİN GALİBİ TOTAL'DE ARKA SOKAKLAR, AB'DE ELVADA RUMELİ

Pazartesi günü total'de Kanal D'nin dizisi Arka Sokaklar rayting yarışını önde götürürken AB grubunda ise galip atv'nin dizisi Elveda Rumeli oldu. Programların grafikli izlenme oranları yan sütunda RATİNG bölümünde.

Sayfa Derleme Süresi: 4.7785 saniye