PAZARTESİNİN GALİBİ ARKA SOKAKLAR

Pazartesi günü tüm izleyiciler en çok Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar'ı seyretti. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

PAZARTESİ GÜNÜ EN ÇOK HANGİ PROGRAMLAR SEYREDİLDİ? YEMEKTEYİZ LİSTEDE KAÇ NUMARAYA YÜKSELDİ?

Pazartesi günü tüm izleyiciler en çok Kanal D'nin dizisi Arka Sokaklar'ı seyretti. AB Grubu ise yine atv'nin dizisi Elveda Rumeli'ye kilitlendi. Show TV'nin Yemekteyiz adlı programının çok izlendiğini yazmıştık, program çıkışa devam ediyor, Yemekteyiz tüz izleyicilerde 5. AB Grubu'nda ise en çok izlenen 3. program oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

ANA HABER BÜLTENLERİ HAFTAYA NASIL BAŞLADI? BİRİNCİ KİM?

Pazartesi günü tüm izleyiciler en çok Kanal D'nin dizisi Arka Sokaklar'ı seyretti. AB Grubu ise Elveda Rumeli'yi izledi. Haftaya lider olarak başlayan ana haber bülteni ise Uğur Dünlar ile Star Ana Haber Bülteni oldu. Tüm izleyicilerde 5. olan Star Ana Haber Bülteni, AB Grubu'nda 3. oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

HANGİ HABER BÜLTENİ HAFTAYA ÖNDE BAŞLADI?

Pazartesi günü tüm izleyiciler en çok Kanal D'nin dizisi Arka Sokaklar'ı seyretti, AB Grubu ise atv'deki Elveda Rumeli'yi... Haftaya liderlikle başlayan Ana Haber Bülteni ise Uğur Dündar ile Star Ana Haber oldu. Programların izlenme oranları REYTİNG bölümünde.

PAZARTESİ GÜNÜ EN ÇOK HANGİ PROGRAM SEYREDİLDİ

Pazartesi günü tüm izleyiciler en çok Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar'ı izledi. AB Grubu ise atv'nin dizisi Elveda Rumeli'yi izledi. Pazartesileri Kanal D ve atv arasında yaşanan rating rekabeti yine aynı şekilde devam etti. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

HANGİ ANA HABER BÜLTENİ HAFTAYA LİDERLİKLE BAŞLADI

Pazartesi günü tercihler yine değişmedi. Kanal D'nin dizisi Arka Sokaklar tüm izleyicilerin, Elveda Rumeli ise AB Grubu'nun birincisi oldu. Uğur Dündar ile Star Ana Haber Bülteni ise tüm izleyicilerde en çok seyredilen ikinci program oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

PAZARTESİ GÜNÜ EN ÇOK HANGİ ANA HABER BÜLTENİ SEYREDİLDİ?

Pazartesi günü tüm izleyiciler en çok Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar'ı izledi. AB Grubu ise atv'deki Elveda Rumeli'yi. Her iki grubun en çok izlediği Ana Haber Bülteni ise Uğur Dündar'la Star Ana Haber Bülteni oldu. Star TV Ana Haber Bülteni günü ikincilikle kapadı. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

PAZARTESİ EN ÇOK HANGİ PROGRAM SEYREDİLDİ?

Pazartesi günü tüm izleyiciler en çok Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar'ı seyretti. AB Grubu ise atv'de yayınlanan ELveda Rumeli'yi birinciliğe taşıdı. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

PAZARTESİ GÜNÜ NE SEYREDİLDİ

Pazartesi günü tüm izleyiciler Kanal D'nin dizisi Arka Sokaklar'ı AB Grubu ise atv'nin dizisi Elveda Rumeli'yi izledi. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

PAZARTESİ EN ÇOK UĞUR DÜNDAR'LA STAR HABER SEYREDİLDİ

Pazartesi günü tüm izleyiciler Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar'ı izledi. AB Grubu ise atv'de yayınlanan Elveda Rumeli'yi seyretti. Haftanın ilk günü en çok seyredilen ana haber bülteni ise Uğur Dündar ile Star Ana Haber Bülteni oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

PAZARTESİNİN GALİPLERİ DEĞİŞMEDİ

Pazartesi günü tüm izleyiciler en çok Kanal D'nin dizisi Arka Sokaklar'ı seyretti. AB Grubu ise atv'de yayınlanan Elveda Rumeliyi izledi. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

PAZARTESİNİN BİRİNCİSİ ARKA SOKAKLAR

Pazartesi günü tüm izleyiciler en çok Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar'ı seyretti. AB Grubu'nun birincisi ise Atv'de yayınlanan Elveda Rumeli oldu.Programların izlenme oranları reyting bölümünde.

'ARKA SOKAKLAR'DA RAMAZAN SANSÜRÜ!

Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde dün akşam nasıl bir sansür uygulandı?

5 TANE 500 BİN YTL'NİN YER ALDIĞI VAR MISIN YOK MUSUN KAÇINCI OLDU?

Pazartesi günü tüm izleyiciler en çok Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar'ı izledi. AB Grubu ise Elveda Rumeli'yi tercih etti. 5 tane 500 Bin YTL'nin yer aldığı Var mısın Yok musun ise her iki grubun da ikincisi oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

ismail cem özkan

İstanbul'un arka sokaklarına doğru gidin, çok ilginç isimler ile karşılaşacaksınız. İran başkanının Sultanahmet gösterisi, Ergenekon, Gürcistan iç savaşı gibi konular aklınıza dahi gelmeyecek. Dikkat edin sokaklar gerçekten dar ve önünüze ne geleceği belli olmaz, çünkü her an çıkmaz sokakta tek başınıza kalmış olabilirsiniz!

Sayfa Derleme Süresi: 5.3323 saniye