'100 bin terabayt hafıza'lı anne!

Teknosa'nın Anneler Günü reklamı büyük ilgi gördü.

'YAVRUM SENİ LIKE ETTİM!' BU REKLAM FİLMİ REKOR KIRIYOR VİDEO

Profilo'nun Anneler Günü için hazırladığı “Yavrum seni like ettim” adlı viral video sosyal medyada büyük ilgi görmeye devam ediyor.

YILMAZ ÖZDİL, ANNELER GÜNÜNDE KAYBETTİĞİ ANNESİ İÇİN YAZDI: 'HASTAYDIM ONA'

Yılmaz Özdil bir süre önce kaybettiği annesinin ardından yazdı: "Anam ilkokul mezunuydu. Ama, doktordu. Popoma fitil sokan tek kadın."

YILMAZ ÖZDİL GÖZYAŞLARINA ZOR HAKİM OLDU

Burada Hayat Var programına konuk olan Yılmaz Özdil, Tartan'ın yaklaşan Anneler Günü ile ilgili sorusu karşısında duygu dolu anlar yaşadı.

DOĞUŞ MEDYA'DA ANNELER GÜNÜ NASIL KUTLANDI?

© MEDYATAVA- NTV, Star TV, CNBC-e kanallarını bünyesinde barındıran Doğuş Medya, bugün çalışanlarının Anneler Günü'nü kutladı...

EN RADİKAL 8 MART YAZISI: 'KADINLAR SİLAHLANMAK ZORUNDA!'

Kadına yönelik şiddetin damgasını vurduğu bu 8 Mart'ta köşe yazarlarının bir kısmı Anneler Günü tadında yazılar yazarken Mutlu Tönbekici günün en radikal yazısına imza attı. İşte o yazı ve diğer 8 Mart yazıları...

ANNESİZ BÜYÜYEN GAZETECİDEN ANNELERE SERGİ

Daha iki yaşındayken annesini kaybeden emekli gazeteci Anneler Günü'ne özel bir sergi açtı. Sergi, ünlü isimler ve çocuklarının fotoğraflarından oluşuyor.

İK'Cİ ANNELERİN ORTAK DİLEĞİ: ESNEK MESAİ

Türkiye’nin iş ve insan kaynakları sitesi Yenibiris.com, 9 Mayıs Anneler Günü dolayısıyla gerçekleştirdiği görüşmelerle İK’cı annelerin yaşamına tanıklık etti.

BURCU ESMERSOY'DAN HAMİLE POZU

All for Kids dergisi, Anneler Günü öncesinde Burcu Esmersoy ile renkli bir fotoğraf çekimi gerçekleştirdi.İşte o fotoğraflar...

MERAL TAMER: DENİZ SEKİ'Yİ BIRAK, HAPİSTEKİ 3 BİN ÇOCUĞA BAK

Meral Tamer, polise taş atan çocukların hahisanede ikinci senelerine girdiklerini yazdı ve medyayı eleştirdi: 4.5 aydır hapiste olan Deniz Seki neden yargılanmıyor diye kazan kaldıran bir kısım medyamız ve kendilerine “sanatçı” diyen şarkıcıların, çocuklara karşı duyarlılığı, Anneler Günü’nde çocukları kucaklarına alıp poz vermekle sınırlıdır!

e.karaca

işte kedilerin de anneler gunu kutlaması var.sevgi öpücüğü böyle olur.

onuralkac

10 Mayıs Anneler günü sadece biz insanların değil tüm canlıların günü. Tüm annelerin anneler günü kutlu olsun. Allah onları başımızdan eksik etmesin..

AYŞE ÖZYILMAZEL ANNESİ OYA GERMEN İLE RÖPORTAJ YAPTI: İTİRAF ET BENİ KISKANIYORSUN KIZIM

Ayşe Özyılmazel Anneler Günü vesilesiyle annesi Oya Germen'i konuşturdu.

HABERTÜRK’TE BEBEK SEVİNCİ

Habertürk yönetmenlerinden Hasan Kübüç’ün Anneler Günü'nde bir oğlu oldu.

ÖZLEM GÜRSES'E OĞLU CANLI YAYINDA NASIL BİR SÜRPRİZ YAPTI

Habertürk’te hafta sonları 2,5 saat boyunca canlı yayın yapan Özlem Gürses, Anneler Günü’nde oğlunun sürpriziyle oldukça şaşırdı.

Sayfa Derleme Süresi: 3.6469 saniye