"KALLEŞ" MANŞETİNE İNCELEME

Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı, Çukurova ve Kepez Elektrik´in imtiyaz sözleşmelerinin iptaline ilişkin Star gazetesinde yer alan "Kalleş" başlıklı haber hakkında inceleme başlattı…

TAYYİP ERDOĞAN: BİZ DEĞİL DÜZENLEME KURULU´NUN ALDIĞI BİR KARAR

Başbakan Tayyip Erdoğan, Malezya gezisine çıkmadan önce Esenboğa Havaalanı´nda Çukurova ve Kepez Elektrik´e el konulmasıyla ilgili sorulara yanıt verdi...

KEPEZ VE ÇUKUROVA GİTTİ. UZANLAR SAVAŞI BAŞLATTI

Çukurova ve Kepez sözleşmeleri iptal edilen Uzanlar, Erdoğan´a savaş aştı. Uzanlar´ın sahibi olduğu Star Gazetesi dünkü iptalin ardından bugün, ´Gücün Buna mı Yetiyor Kalleş´ manşetiyle yayınlandı.

YÖNETİCİLER GÜVENLİK GÜÇLERİ EŞLİĞİNDE DIŞARI ÇIKARILIYOR

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı´nın, Kepez ve Çukurova Elektrik´in sözleşmelerini feshetmesinin ardından, Adana´daki tesislerde bulunan Çukurova Elektrik´in üst düzey yöneticileri güvenlik güçlerince işletme dışına çıkartıldı.

UZANLAR´IN ÇUKUROVA VE KEPEZ SÖZLEŞMELERİ İPTAL EDİLDİ

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, 9 Mart 1998 tarihinde Bakanlık ile Çukurova Elektrik ve Kepez Elektrik arasında imzalanan, görev verilmesine ilişkin imtiyaz sözleşmelerinin, bu şirketlerin mevzuat ve sözleşme hükümlerini sürekli ihlal etmeleri nedeniyle iptal edildiğini açıkladı.

FERDİ TAYFUR´UN TELEVİZYONUNA KANAL 7´DEN TRANSFER

Ferdi Tayfur´un bir süre önce Adana´da satın aldığı Çukurova TV´nin başına Kanal 7 Haber´de özel haberleriyle tanıdığımız Yüksel Evsen getirildi.

RADYO KOZMOS 92.3 ÇUKUROVA GRUBUNA MI SATILDI?

İddiaya göre grubun Davutpaşa´daki binasında Radyo Kozmos´un yeri hazırlandı...

HÜRRİYET DÜŞTÜ AMA HALA BİRİNCİ

14-20 Nisan haftasında 6 bine yakın okur kaybetmesine rağmen Hüriyet yine en çok satan gazete oldu. Star, Sabah, Zaman ve Milliyet ise az da olsa satışlarını arttırdı. Haftanın en çok okur kaybeden gazetesi Çukurova grubunun Halka ve Olaylara Tercüman´ı, en çok okur kazanan gazetesi ise Gözcü oldu. Tüm gazetelerin toplam satışı 4.081.453 olarak gerçekleşti. İşte 14-20 Nisan haftasında 36 gazetenin net satışları.

Sayfa Derleme Süresi: 6.1570 saniye