Görüntüler sosyal medyada gündem oldu: Grammy ödüllü DJ Khaled, Jordan ayakkabılarının kirlenmesini istemediği için korumalarına kendini taşıttı

DJ Khaled, Jordan ayakkabılarının kirlenmesini istemediği için korumalarına kendini taşıttı. İşte o anlar...

This browser does not support the video element.

Miami'deki 2024 South Beach Şarap ve Yemek Festivali'nde sahne alacak olan Grammy ödüllü ünlü DJ Khaled, performans öncesinde dikkat çeken bir istekte bulundu. Jordan marka ayakkabılarının temiz kalmasını isteyen Khaled, kendini taşıtmak için güvenlik görevlilerinden yardım aldı.

Pazartesi günü Instagram hesabında paylaşılan komik bir video, DJ Khaled'in ayakkabılarını korumak için aldığı önlemler görenleri şaşkına çevirdi. Khaled, Nike ayakkabılarının altının çizilmemesi ve sahneye temiz ayakkabılarla çıkmak için iki güvenlik görevlisinden yardım istedi.

Videoda, Khaled'in "Jordan'larımı kirletmek istemiyorum. Herkesin bana yardım etmesini sağlayabilir miyim?" dediği duyuldu. Güvenlik görevlileri hemen yanına gelerek ona yardım etmek için seferber oldu. Zeminin kumlu olması nedeniyle, Khaled'i bir araçtan diğerine taşıdılar ve Khaled'in isteğini yerine getirdiler.

Khaled, "J'leri bozamam" diyerek ayakkabılarının temiz kalmasına önem verdiğini bir kez daha dile getirdi. Ardından, sahne girişine kadar onu taşıyan güvenlik görevlilerine teşekkür etti ve hayranlarına selam vererek sahneye hazırlandı.

Ünlü DJ'nin bu komik isteği, sosyal medyada geniş yankı uyandırdı ve hayranları arasında espri konusu olurken tartışma başlattı.

Bahçelievler'de şoke eden görüntü! Deprem sonrası tüyler ürperten görüntü! Öğrencileri taşıyan servis böyle kaza yaptı! Deprem anına ait yeni görüntüler ortaya çıktı! Valinin doğaya saldığı kartal kadına saldırdı! Fatih'te 'Momo' yine ortalığı karıştırdı!