Temiz yıkamıyor diye şikayetçi olanlar denesin: Bulaşık makinesinin tüm kirecini temizleyen formül bulundu. İlk günkü performansında çalışaca

Bulaşık makinesinin çok daha temiz yıkamasını sağlayan etkili formül bulundu. Bu formül sayesinde bulaşık makineniz tüm kireçlerden arınacak!

Bulaşık makineleri zaman içerisinde ilk günkü performansından bir hayli uzaklaşabilmektedir. Bulaşık makinelerinde oluşan bu durum elbette kirli bulaşıkların yeterince temizlenmemesine neden olabilirken, bulaşıkların tekrar yıkanmasına neden olmaktadır.

Bu noktada bulaşık makinesinin iç temizliğinin düzenli olarak gerçekleştirilmesi son derece önemli bir husus olurken, bulaşık makinesinin iç temizliğini gerçekleştirmenin pratik formülü bulundu.

Bulaşık makinesinin içerisinde biriken kir ve kireç kalıntılarını kısa sürede temizleyebilmek için şu adımları izleyebilirsiniz. İşte bulaşık makinesini temizlemenin pratik formülü...

BULAŞIK MAKİNESİNDE TEK BİR KİR KİREÇ KALMAYACAK!

Bulaşık makinesinin iç temizliğini gerçekleştirebilmek ve bulaşık makinesinin çok daha temiz şekilde yıkayabilmesi için uygulanması gereken belli başlı formüller bulunmaktadır.

Bulaşık makinesin iç temizliğini gerçekleştirebilmek için şu adımları sırasıyla izleyin;

Bulaşık makinesinin alt bölümüne bolca karbonatı serpin. Karbonatın ardından üzerine bol miktarda beyaz sirkeyi ilave edin. 

Ardından bulaşık makinenizi kısa programda boş olacak şekilde çalıştırın. Program bittikten sonra tüm bulaşık makinesinin tertemiz olduğunu göreceksiniz.

Bu işlemi düzenli olarak uygulamanız bulaşık makinenizin maksimum seviyede çalışmasına yardımcı olurken, kirli bulaşıklarınızın çok daha temiz yıkanmasına yardımcı olacaktır.

Fenerbahçe, Konferans Ligi'ne veda etti Miha Zajc kredisini tamamen tüketti Dünya ısınıyor, ons altın ise rekora koşuyor: 2400 Zamanaşımına uğrayan hesaplarla ilgili yeni karar İstanbul'da pazar günü bazı yollar trafiğe kapalı Gece yarısı kırmızı karınca operasyonu