Sözleşmesi feshedilen Emirhan Delibaş'ın babasından şok sözler. Samet Aybaba'yı tehdit etti

Bir arkadaşlık sitesinde profili olduğu iddiaları sonrası Beşiktaş'ın sözleşmesini feshettiği Emirhan Delibaş'ın babası Murat Delibaş sert açıklamalarda bulundu. Baba Delibaş, Emirhan'ın Samet Aybaba istemediği için takımdan zorla gönderildiğini öne sürdü.

Bir arkadaşlık sitesinde profili olduğu iddiaları sonrası Emirhan Delibaş'ın sözleşmesinin feshedilmesi bir anda gündeme bomba gibi düştü.

Beşiktaş'ın sözleşmesini feshettiği genç futbolcu Emirhan Delibaş'ın babası Murat Delibaş, olayın hemen ardından sert açıklamalarda bulundu. Baba Delibaş, oğlunun ayrılığından Samet Aybaba'yı sorumlu tuttu.

Murat Delibaş, "Şok geçirdik. Kendisi böyle bir şey paylaşmadı aslında. Arkadaş grubunda böyle bir şey yaptıklarını söyledi, paylaşılmadı. Çocuk yıkıldı açıkçası. Beşiktaş, Aboubakar'ı saç ektirmeden diskalifiye etmişti, bahane arıyorlardı muhtemelen bizim çocukla ilgili. Hepimiz şoktayız, kendimize gelemedik. Dünya basınında bile rezil olduk'' dedi.

"SAMET AYBABA OĞLUMU BİLEREK, İSTEYEREK HARCADI''

Açıklamalarına şu sözlerle devam eden Delibaş, ''Samet Aybaba'dan kaynaklanan bir şey. Ben bizzat kulübe gideceğim, televizyona da gideceğim. Samet Hoca'nın pisliklerini de anlatırım. O adam ya! 20 yaşındaki çocuğa baskı yapılmaz. Beşiktaş'ta birçok dolap dönüyor, gençler harcanıyor! Samet Aybaba oğlumu bilerek, isteyerek harcadı. Samet Aybaba devre arası 3-4 teklif olmasına rağmen Emirhan'ı odasına çağırıp İskendurspor'a göndermek istedi, o da gitmediği için bunlar oldu'' ifadelerini kullandı.

Miha Zajc kredisini tamamen tüketti Dünya ısınıyor, ons altın ise rekora koşuyor: 2400 İstanbul'da pazar günü bazı yollar trafiğe kapalı Zamanaşımına uğrayan hesaplarla ilgili yeni karar Sağanak İstanbul'u bugün fena vuracak '60 günde 20 kilo verdi' denince çok sinirlendi