Öğretmen pilot ile uçuş eğitimi alan öğrencisi uçakta metrelerce yüksekte cinsel ilişkiye girdi. Öğrenci daha fazla eğitim karşılığında cinsel ilişkiye girdi

Rusya’da meydana gelen cinsel ilişki skandalı dünyanın gündemine oturdu. Uçuş eğitimi veren 28 yaşındaki eğitmen, daha fazla eğitim saati karşılığında 21 yaşındaki öğrencisiyle metrelerde yükseklikte uçuş sırasında cinsel ilişkiye girdi.

Rusya’da meydana gelen olay, kısa sürede gündeme oturdu. Uçuş eğitimi veren 28 yaşındaki eğitmen, iddialara göre daha fazla eğitim saati karşılığında 21 yaşındaki öğrencisiyle uçuş sırasında cinsel ilişkiye girdi. Pilotun, uçağı otomatiğe aldıktan sonra öğrencisiyle ilişkiye girdiği belirtildi. Ayrıca ikilinin bu anları kayda aldığı da ortaya çıktı. Bu kaydın sosyal medyaya sızdırılmasının ardından ikisi de gözaltına alındı.

 

ÖNCE REDDETTİ SONRA KABUL ETTİ

Kadın öğrenci polisteki ifadesinde ilk olarak iddiaları kabul etmedi. Daha sonra bu ifadesini değiştiren kadın öğrenci, hocasının teklifini “Daha fazla uçuş saati” vaadinden sonra kabul ettiğini anlattı.

TARTIŞTIĞI BİR ARKADAŞI PAYLAŞMIŞ

Öğrenci, söz konusu görüntülerin nasıl yayıldığını da anlattı. Tartıştığı bir arkadaşının kendisinden intikam almak istediğini belirten öğrenci, görüntülerin bu nedenle sosyal medyada paylaşıldığını ifade etti. Pilot çalıştığı kurumdan kovulurken, öğrenci ise okuldan ayrılmak zorunda kaldı.

Dolara müdahaleyi bilen Geçer'den flaş sözler 'İki kuzenimle birlikte oldum, pişmanım' "Eşim beni grup ilişkisine zorluyor, yapmazsam..." Dolar önce 20'yi ardından 25 lirayı görecek En düşük emekli aylığına gelecek zammı açıkladı Motorinin litre fiyatına büyük indirim