Hakan Çalhanoğlu iddialı konuştu. 'En iyisi benim' diyerek kendisinden sonra gelen yıldız isimleri sıraladı

Inter'de forma giyen Hakan Çalhanoğlu, dünyanın en iyi oyun kurucusu olduğunu söyledi. Çalhanoğlu bu alanda kendisinden sonra gelen futbolcuları da sıraladı.

İtalya Serie A'nın köklü kulüplerinden Inter'de forma giyen milli futbolcumuz Hakan Çalhanoğlu, Alman basınından DAZN'a dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

"Benim gollerimi kimse atamaz" diyen Çalhanoğlu, "Şu an dünyanın 1 numaralı oyun kurucusu benim." ifadelerini kullandı.

''EN İYİ BEŞ OYUNCUDAN BİRİYİM''

"Aylar önce dünyanın en iyi 5 orta saha oyuncusundan biri olduğumu iddia ettim ve kimse bana inanmadı. Ancak, ben kendime inanıyorum. Niteliklerimi biliyorum ve kimseden korkmuyorum. Benden sonra Rodri, sonra Toni Kroos, ardından Kimmich ve Enzo Fernandez geliyor."

''BENİM GOLLERİMİ KİMSE ATAMAZ''

"Benim attığım golleri kimse atamaz. 1 metreden gol atmıyorum. Uzaktan, belki frikikten, zor goller atıyorum."

''PIRLO BENİM İDÖLÜM''

"Özellikle bir tanesi; Pirlo. Oynama şeklini, sahadaki sakin tavrını severdim. Stres hissetmiyordu. EURO2012'de Joe Hart'a attığı golü hatırlıyorum. Bir numara!"

Fenerbahçe, Konferans Ligi'ne veda etti Miha Zajc kredisini tamamen tüketti Dünya ısınıyor, ons altın ise rekora koşuyor: 2400 Zamanaşımına uğrayan hesaplarla ilgili yeni karar İstanbul'da pazar günü bazı yollar trafiğe kapalı Gece yarısı kırmızı karınca operasyonu