Google'dan akıllı gözlük kararı: 999 dolardan satılıyordu...

Google, akıllı gözlükleri hakkında yeni bir karar aldı. Karara göre şirket akıllı gözlük departmanını kapatacak. Google'ın aldığı kararla 999 dolardan satılan akıllı gözlükler artık üretilmeyecek.

Google birçok alanda ürün üretiyor. Özellikle akıllı telefonlarının büyük bir kitlesi bulunuyor. Google akıllı telefonların yanı sıra Glass AR isimli akıllı gözlükleri de üretiyor.

999 dolardan satılan akıllı gözlükler artık üretilmeyecek. Google yetkilileri tarafından yapılan son açıklamalara göre Google artık Glass AR akıllı gözlüklerini satmayacak.

15 Mart'tan itibaren geçerli olacak bu kararı Google web sitesinden açıkladı. Glass Enterprise tarafından yapılan açıklama "On yılı aşkın inovasyon ve ortaklık için teşekkür ederiz" şeklinde oldu. Google mevcut akıllı gözlüklerine ise 15 eylüle kadar destek sağlayacak.

2023 Kurban Bayramı ikramiyeleri ne zaman yatacak? 7 Haziran aile destek paketi ödemeleri yattı mı? Su böreği nasıl yapılır, malzemeleri neler? Beşiktaş ligi üçüncü sırada tamamladı Diyarbakır'da 3.8 büyüklüğünde korkutan deprem Özgür Demirtaş iki tweetle sosyal medyayı salladı