Fatih Altaylı'dan Kerem Kınık'a çok sert tepki. Kızılay Başkanı Kerem Kınık için bu paylaşımda bulundu

Kızılay Başkanı Kerem Kınık'a yönelik tepkiler dinmiyor. Oyuncu Şahan Gökbakar ile geçtiğimiz günlerde sosyal medyada tartışan Kerem Kınık'a şimdi de bir tepki Habertürk yazarı Fatih Altaylı'dan geldi.

Habertürk yazarı Fatih Altaylı'dan Kızılay Başkanı Kerem Kınık'la ilgili çok sert bir açıklama geldi.

Deprem bölgesinde satılan Kızılay çadırları, hemen ardından Birgün gazetesinin dün gündeme getirdiği Kızalay Maden sularıyla ilgili iddialardan sonra Fatih Altaylı bugün sosyal medya üzerinden bir paylaşım yaptı ve Kerem Kınık'a yönelik çok sert çıktı.

Altaylı, "Kerem Kınık aklımdasın. Sana çok fena kafayı taktım bilesin. Depremzede çağır beklerken senin çadır satmanı unutmam mümkün değil. Seninle ilgili hislerimi yazmıyorum. Çünkü bir görürsem suratına söylemek istiyorum. Yüzüne demiyorum çünkü onu yapmam mümkün değil." dedi.

2023 Kurban Bayramı ikramiyeleri ne zaman yatacak? 7 Haziran aile destek paketi ödemeleri yattı mı? Su böreği nasıl yapılır, malzemeleri neler? Beşiktaş ligi üçüncü sırada tamamladı Diyarbakır'da 3.8 büyüklüğünde korkutan deprem Özgür Demirtaş iki tweetle sosyal medyayı salladı