Arjantinli yıldız Lionel Messi: Katar, benim için son Dünya Kupası

Paris Saint-Germain'in yıldız futbolcusu Lionel Messi, Katar'da düzenlenecek Dünya Kupası'na ilişkin açıklamalarda bulundu.

PSG'nin Arjantinli yıldızı Lionel Messi, özel bir röportajda açıklamalarda bulundu.

35 yaşındaki futbolcu, Katar'daki Dünya Kupası'nın "kesinlikle" son Dünya Kupası olacağını söyledi. Messi, Evet, kesinlikle benim için son Dünya Kupası. Fiziksel olarak kendimi iyi hissediyorum. Bu sezon kesinlikle çok iyi bir sezon öncesi geçirdim. Geçen yıl her şey ters gittiği için bunu yapamamıştım. Geçen sezon antrenmanlara geç başlamıştım, geri döndüğümde de sakatlandım" dedi.

Açıklamalarına şu sözlerle devam eden Arjantinli yıldız, "Her şeyin iyi olması nedeniyle çok iyi bir noktaya geldik. Ama Dünya Kupası'nda her şey olabilir. Tüm maçlar zor, bu yüzden Dünya Kupası bu kadar özel çünkü favoriler her zaman kazananlar değil. Büyük aday mıyız, bilmiyorum, ama Arjantin kendi içinde tarihi sebebiyle bir adaydır ama bence favori değiliz. Bizim üzerimizde takımlar var" şeklinde konuştu.

Bu burçlar Aralık ayında zenginliği tadacak Kur Korumalı Hesaplar'da sürpriz gelişme Düzce'de peş peşe korkutan depremler Öz babadan kan donduran cinsel istismar itirafı 13 il için özelleştirme kararı çıktı Kuran kursunda 5 yaşındaki çocuğa cinsel istismar