23 Mart reyting sonuçları belli oldu! TOTAL, AB ve ABC reyting sonuçları sıralamasında birinci kim?

Hangi yapımların ilk sıralamalara yerleştiği merak ediliyor. Bilindiği üzere her sabah, bir önceki güne ait reyting sonuçları açıklanıyor. Dünün en çok izlenen yapımların izleyicilerin tercihleri ile belirlendi. Peki, dün en çok hangi dizi ve program izlendi? Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Al Sancak ve Aldatmak... İşte 23 Mart 2023 reyting birincisi...

Star TV'nin yeni dizisi Yüz Yıllık Mucize dizisinin ilk bölümü dün akşam yayımlandı. Dizilerin ekran ömrü açısından reytinglerde ilk sıralamalarda yer almaları son derece önemli. Bu nedenle reytinglerde kim birinci oldu sorusu araştırılıyor. Dünün reyting sonuçlarını sizler için derledik. İşte 23 Mart Perşembe reyting sonuçları.

23 MART REYTİNG SONUÇLARI 

23 Mart tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı. Total'de 1. sırada Kanal D’de yayımlanan 'Camdaki Kız', 2. sırada 'Atv Ana Haber', 3. sırada 'Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber' yer aldı.

AB'de ise 1. sırada 'Camdaki Kız', 2. sırada 'Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber', 3. sırada TRT1’de yayınlanan 'Al Sancak' yer aldı. Star TV’nin yeni dizisi 'Yüz Yıllık Mucize' Total’de 17. sırada, AB’de ise 6. sırada yer aldı.

2023 Kurban Bayramı ikramiyeleri ne zaman yatacak? 7 Haziran aile destek paketi ödemeleri yattı mı? Su böreği nasıl yapılır, malzemeleri neler? Beşiktaş ligi üçüncü sırada tamamladı Diyarbakır'da 3.8 büyüklüğünde korkutan deprem Özgür Demirtaş iki tweetle sosyal medyayı salladı